Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Droga do normalności

2900
#falco nieaktywny
27 lutego 2015r. o 21:20
ależ oczywiście że się zmieni
tyle że na gorsze... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
27 lutego 2015r. o 21:22
Ty Kasandra, idź spać :> :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 lutego 2015r. o 21:56
~Światło w tunelu ? napisał(a): Ma ktoś może nadzieję że się cokolwiek zmieni ?


Ja :) Jestem egoistą i mogę sobie pozwolić na nadzieję.

Spadaj Kasandra :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
27 lutego 2015r. o 22:20
Podzielam zdanie "Kasandry" , jednak patrzę nieco inaczej. Zmieni się..czy na lepsze ? gorsze? Z pewnością za naście czy dzieści lat zmienią sie granice - od zachodu do Wisły będą....a od wschodu do Wisły , będzie.... Dla Polski zabraknie miejsca... ;(

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2015r. o 14:00
''poszłem'' :D
ale teraz jestem... :) Kassandra ?
oj tam -bez przesady
wystarczy Pytia :D ...przez oczywistą skromność to piszę
:D


Dopisane 28.02.2015r. o godz. 14:00:

http://www.fakt.pl/wydarzenia/wpadka-komorowskiego-w-japonii-,artykuly,527647.html

nie przepadam za ''wklejkami'' ale to akurat cholernie mi się spodobało... ;)
w nad wyraz szanującej własne tradycje Japonii ,strzelić coś takiego ? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
28 lutego 2015r. o 14:10
Tytuł tematu "Droga do normolności" , już sam w sobie jest...no , nie napiszę.Niech zostanie ....zadziwiający. Normalność , słowo , które dla każdego znaczy co innego. Wszystko zależy od pozycji , zamozności , wiedzy , wykształcenia , światopoglądu , wyznania...Więc należałoby by autor , zakładający temat , zdefiniował ową "normalność".Wówczas można się jakos odnieść do tematu.A tak ?? "Żal......serce....ściska" ;)

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2015r. o 14:28
myślisz że autor tematu jest ''normalny''? ;) otoczony zewsząd chorymi na władzę ludźmi pozwolił zapanować nad sobą instynktowi próbując się w ten sposób wedrzeć ''na salony''
to nie było ''normalne'' (w moim przekonaniu )wiedząc o tym że jest z góry skazany na porażkę... ;)
bolesławieckie środowisko z układami ''nauczycielsko - lekarskimi '' jest jak mafia -szczelnie zamknięta dla obcych a prawo ''omerty'' bezwzględnie stosowane ;)
''normalność''? nie tutaj i na pewno nie teraz... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
28 lutego 2015r. o 14:36
Nie wiedziałam , kto jest załozycielem tematu.Dopiero teraz zajrzałam na stronę nr 1. Wiem. :> No cóż , każdy chce zaistnieć....

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.