Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przybylski w radzie nadzorczej miejskiej spółki
1
emem
28 lutego 2015r. o 10:52
Zgadzam sie, ze zasiadanie politykow tego szczebla w roznych (czasami kilku) radach nadzorczych jest zenujace.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
28 lutego 2015r. o 11:00
emem napisał(a):
~ napisał(a): bo nie mogę zrozumieć dlaczego moderator usunął informację o tym,że panowie Piotr Hetel i Cezary Przybylski zasiadają w radzie nadzorczej zakładu komunalnego w Lubkowie.Czyżby było coś w tym złego,że ci panowie są tak zaangażowanie w politykę i życie gospodarcze?


Gdzie niby taki wpis byl opublikowany? Nic takiego nie zostalo usuniete.


Szanowny Panie Właścicielu tego portalu, delikatnie mówiąc mija się Pan z prawdą. Komentarz, który Pan neguje odnosi się do Mojego linka z KRS-u. Owy link został usunięty- tak czy nie? Teraz "PRAWDA" powtórzyła i odgrzała ten link, paniał? Troszku pokory:-)))) Ja, jako "Prawda, która..." załączyłem następny link........tak dla poprawności społecznej, nie mylić z polityczną, iż ta mnie jest obojętna:-))) Miłego dnia:-))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
28 lutego 2015r. o 11:07
OK, rozumiem, zatem opublikowales link, a nie wypowiedz.
W przyszlosci proponuje publikowac wypowiedz, cytowac inne strony, a nie podawac sam link (posty skladajace sie z samego linka nie sa dozwolone na tym forum polityka antyspamowa).

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
28 lutego 2015r. o 11:17
emem napisał(a): OK, rozumiem, zatem opublikowales link, a nie wypowiedz.
W przyszlosci proponuje publikowac wypowiedz, cytowac inne strony, a nie podawac sam link (posty skladajace sie z samego linka nie sa dozwolone na tym forum polityka antyspamowa).

Pozdr,
emem


Szanowny Panie, mówiąc kolokwialnie-ładnie kombinujesz:-)) i przy tym masz fajny wyraz twarzy...bez domieszki ironii.
Tak konkretnie, ludzie mają swój rozum i nie potrzeba im serwować papki, sami wyciągną wnioski i wpisy są tego dowodem.
"Polityka antyspamowa" tego portalu przepuści :-)) tę formę- Obywatele zajrzyjcie....http://www.krs-online.com.pl/odlewnia-zeliwa-gromadka-sp-z-o-o-w-krs-103194.html
Pozdrowionka w tak uroczystym czasie dla Portalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kfz niezalogowany
28 lutego 2015r. o 14:20
To się nazywa "układ zamknięty?"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2015r. o 14:57
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):
"Polityka antyspamowa" tego portalu przepuści :-)) tę formę- Obywatele zajrzyjcie....http://www.krs-online.com.pl/odlewnia-zeliwa-gromadka-sp-z-o-o-w-krs-103194.html
Pozdrowionka w tak uroczystym czasie dla Portalu.


Więc i ja przyjmę tę formę :D - Obywatele zajrzyjcie :D
http://www.krs-online.com.pl/zaklad-gospodarki-komunalnej-w-lubkowie-krs-864047.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2015r. o 16:27
Dobra...są w zarządach spółek. Ile kasy z tego mają że nic tam nie robią tylko widnieją na listach tych spółek? Jeśli za free...to pies z nimi tańcował, ale jeśli biorą kasę za udawanie że coś tam niby robią, to to nadaje się do prokuratury: za nieprawne pobieranie świadczeń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2015r. o 21:32
a ja widzę, że w Lubkowie w radzie nadzorczej jest też Piotruś Hetel, ciekawe czy to z braku kasy czy też zbyt mało obowiązków ma w SM i mu się nudzi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza