Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

ciekawe miejsca w okolicy Bolesławca

~ niezalogowany
2 marca 2015r. o 17:39
W Bolesławcu na ul. Zygmunta Augusta też poleciało trochę szyb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2015r. o 17:43
kolorowe jeziorka kolo jeleniej gory .naprawde warto odwiedzic polecam. ;) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2015r. o 17:43
kolorowe jeziorka kolo jeleniej gory .naprawde warto odwiedzic polecam. ;) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
2 marca 2015r. o 19:58
~ napisał(a):
Pamiętam ten wypadek miałem wtedy 12 lat. Żyliśmy w Strachuwie (Pstrąże). ..(...)O ile pamiętam zginęło 8 ludzi pracujących w składzie. Pilot kiedy dowiedział się co się stało posiwiał w oczach przy wszystkich obecnych.


No , to jesteś naocznym swiadkiem tamtego zdarzenia...Mieszkałeś w ciekawym miejscu , może kiedyś napiszesz jakieś wspomnienia z przeszłości ? Byłyby interesujące..Pstrąże..

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2015r. o 20:30
Tu jest bardzo duzo pieknych ciekawych miejsc . :) Nie tylko po polskiej stronie . Zakochasz się w tym rejonie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2015r. o 20:35
Chce sie zakochać i zostać tu.. chce miejca z historia. Na pstrazu juz bylam... dziękuje za ta historie. Po proszę o więcej wspomnień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2015r. o 23:53
Virgo, to co zamieściłem to relacja z netu, od jakiegoś Rosjanina/Rosjanki z tamtych lat. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 lipca 2015r. o 22:39
Zaginiona wieś gdzie w lesie sporo ruin stary poniemiecki cmentarz i tylko jeden ocalały budynek przy trasie do Świętoszowa nazwa Luboszów. Przejeżdżałem tamtędy 9 lat i nie wiedziałem że w środku lasu jest wieś gdzie mieszkają ludzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.