Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Opinie o ośrodku zdrowia w Nowogrodźcu

~Weto niezalogowany
4 marca 2015r. o 19:43
Przeczytałem te protokoły i powiem szczerze bierze mnie na wymioty, każde niepowodzenie Relicha przerzucane jest na niedobrego Szczerbienia ,który od 9 lat nie jest burmistrzem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2015r. o 20:35
Po przeczytaniu pisma z powyższego linku. Wg Pana Relicha ośrodek w Zebrzydowej spełnia wszystkie normy. Żarty jakieś? Co ewus ma do organizacji pracy? Będzie osobne wejście dla ubezpieczonych i nieubezpieczonych? Mamy doceniać to ,że ośrodek czynny jest aż 8 godzin? Zgodnie z przepisami powinien być czynny 10 godzin. Warte zastanowienia jest tez fakt dlaczego w Zebrzydowej czy w Wykrotach oczekuje się na pacjenta. Odp jest prosta, bo nikt tam nie chce chodzić . Czy tego naprawdę nie widać , że te ośrodki zatrzymały sie na latach 80? Czy w ościennych gminach jest lepiej? Proszę skorzystać z ośrodka w Bolesławcu lub w Osiecznicy. Niebo a ziemia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2015r. o 21:02
~ napisał(a): http://bip.nowogrodziec.pl/560/534/protokoly-ze-wspolnych-posiedzen-komisji-rady.html

Wspólne posiedzenie nr 2_15 z dnia 6 lutego 2015 r. str 9 - 10

A ja czytając ten protokół mam wrażenie, że albo Relich był piany i bełkotał (bo naprawdę nieraz ciężko zrozumieć o co chodzi w jego wypowiedziach), albo protokolantka była do bani...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2015r. o 21:19
~NIE WIEM napisał(a): nie byłam , juz tam bardzo dawno, od której ośrodek jest otwarty ? chyba od 7 , to co te ludzie szukają tam juz o 6 skoro godzinę wczesniej i tak im nikt nie otworzy :) w życiu nie szłabym nigdzie godzinę wcześniej ,same te kobiety napędzają te sztuczne kolejki i później płaczą w internetach :D :D :D

też nie wiem poco stać tak wcześnie jak lekarz ma obowiązek przyjąć wszystkich chorych do końca nawet jak się zarejestruje o 10tej godzinie :| sami sobie ludzie problemy stwarzają !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
4 marca 2015r. o 23:17
Dla tego Pana co sadzi, ze cala gmna todziadostwo. Mam rade przeprowadz sie i po problemie. Myslisz.ze w boleslawcu jest lepiej lub w inncg gminach to się mylisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
5 marca 2015r. o 0:09
~ napisał(a):
~NIE WIEM napisał(a): nie byłam , juz tam bardzo dawno, od której ośrodek jest otwarty ? chyba od 7 , to co te ludzie szukają tam juz o 6 skoro godzinę wczesniej i tak im nikt nie otworzy :) w życiu nie szłabym nigdzie godzinę wcześniej ,same te kobiety napędzają te sztuczne kolejki i później płaczą w internetach :D :D :D

też nie wiem poco stać tak wcześnie jak lekarz ma obowiązek przyjąć wszystkich chorych do końca nawet jak się zarejestruje o 10tej godzinie :| sami sobie ludzie problemy stwarzają !!


Człowieku, jakies 2 mies temu do Pana K. o godz 8:20 nie dało się już zarejestrować, bo już był komplet, a dziecka nikt inny mi nie zbada, również ludzie rejestrujący osobiście zgłaszają nieraz po trzy osoby. W poniedziałek byłam przed siódmą pod ośrodkiem ( zarejestrowałam się jako 10 osoba do lekarza !!!) i gdybym przyszła później to w ogóle nie zarejestrowałabym córeczki. Tak ogólnie w chwili otwarcia ośrodka w pomieszczeniu znajdowało się ok 50 osób i wniosek,że ten kto przyjdzie o 6 to ma pewność że się dostanie. sorry ale taki klimat mamy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2015r. o 0:33
lekarz nie ma obowiązku przyjąć wszystkich, pracuje przecież w wyznaczonych godzinach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2015r. o 0:39
Należałam do ośrodka w Nowogrodźcu i szlag mnie trafiał za każdym razem jak musiałam się zarejestrować. Telefonów nie odbierają, nawet wtedy kiedy nikogo nie ma przy okienku do rejestracji.Siedziałam kiedyś w poczekalni, telefon dzwonił i dzwonił, żadna tyłka nie ruszyła żeby odebrać. Kiedy raz udało mi się po godzinnej próbie dodzwonić do ośrodka paniusia poinformowała mnie że mnie nie zarejestruje. Na moje pytanie dlaczego odpowiedziała- bo nie! Więc mówię do babska, że nie jestem z Nowogrodżca i mam w domu niepełnosprawną osobę, dojechać muszę busem po to tylko aby się dowiedzieć, że być może już nie ma miejsca na dzisiaj, a potem wrócić busem, co mi zajmie pół dnia, a na tak długo nie załatwię opieki. A ona na to, że to nie jej problem. Więc proszę o rejestrację na inny dzień z wyprzedzeniem. Odpowiedź oczywiście NIE. Panie rejestrujące opryskliwe, szczególnie jedna taka starsza piegowata robi wielką łaskę. Moim zdaniem większość z nich nadaje się do zwolnienia.Po roku takiej męczarni z nimi przeniosłam się do przychodni w Bolesławcu. Tam przynajmniej rejestrują telefonicznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza