Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Plaga bezdomnych psów w Nowogrodźcu.

~ niezalogowany
5 marca 2015r. o 22:20
Straż Miejska - czytaj - Gwardia Burmistrza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adam niezalogowany
6 marca 2015r. o 8:58
Zastanawiam się po co potrzebna jest straż miejska w Nowogrodźcu , aby tylko wlepić mandat pijącym menelom ,a nie dbają o bezpieczeństwo.Chcę nawiązać do sprawy zaparkowanych samochodów na ul.1-go Maja przy lewej krawędzi ulicy.Kto wraca wieczorną porą od strony Bolesławca na pewno jest zmuszony do omijania zaparkowanych samochodów po lewej stronie.Jest to bardzo niebezpieczne ponieważ auta stoją praktycznie na ulicy bez żadnego oświetlenia.Moim zdaniem powinien tam stać znak postoju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marta niezalogowany
6 marca 2015r. o 9:07
Zgadzam się z wypowiedzią Romka.Mam ten sam problem ,ponieważ mieszkam na ulicy 1-go Maja i sama muszę rano prowadzić dzieci do szkoły bo same boją się iść ze względu na bezdomne atakujące je psy.Dziwi mnie także fakt że nie przeszkadza to naszemu burmistrzowi jak owe psy załatwiają się pod jego oknami pod urzędem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gienek niezalogowany
6 marca 2015r. o 9:14
Niech Burmistrz jedzie do Bolesławca i niech go Roman przeszkoli co i jak ma zrobić z bezdomnymi psami.Ja będąc w często w Bolesławcu nie natknąłem się na szwędające bezdomnie kundle ,
ponieważ straż miejska robi to co ma robić.Może porządek jest dzięki monitoringowi.W Nowogrodźcu też mamy monitoring , ale ustawiony tylko w parku na pijaczków !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
6 marca 2015r. o 9:41
może to nie są bezpańskie psy?ponieważ psy mają ruje dużo psów po tym okresie wróci do swoich domów.roman chyba troszkę przesadzasz z tą bezdomnością,wiem o jednym jasna maść nie duży bez ogona ale też nie ma dowodów na to że to bezdomny,nie zauważyłem w ostatnim czasie dużej ilości bezdomnych psów,a co do straży miejskiej to nie mogą na każde skinienie obywatela wszystko łapać,przecież ty nie wiesz cz jeden z drugim ma dom cz nie/jeżeli jestes pewien że są bezdomne to zgłoś do Straży Miejskiej[ ps:jeżeli dzieci id ą do szkoły to niech nie odganiają psów i nie tupią bo jest kilka psów co mają właścicieli ,a na takie zachowanie dzieci szczekają]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roman niezalogowany
6 marca 2015r. o 11:16
Jestem pewny że to są psy bezdomne , ponieważ pies który ma dom chodzi z właścicielem na smyczy .Piszesz bez sensu o jakimś
roju.W obowiązku straży miejskiej jest sprawdzić zgłoszenie a nie pierdzieć w stołki i wozić dupę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
6 marca 2015r. o 11:25
~roman napisał(a): Jestem pewny że to są psy bezdomne , ponieważ pies który ma dom chodzi z właścicielem na smyczy .Piszesz bez sensu o jakimś
roju.W obowiązku straży miejskiej jest sprawdzić zgłoszenie a nie pierdzieć w stołki i wozić dupę .
oj chłopie chłopie skąd ty tu przywędrowałeś ?? mogę ci podać co najmniej 5 psów co mają dom właścicieli i biegają bez obroży,ogarnij się skoro nie lubisz zwierząt to nie zwracaj na nie uwagi,nie wydaje mi się aby te pieski były agresywne,to ty w stosunku do nich jesteś agresywny,ledwo przyjechał a już się rządzi !! bez sensu to ty piszesz w jakimś amoku jesteś,nikogo tu na forum nie zwerbujesz bo ludzie lubią zwierzęta tylko ty jakiś odmieniec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marta niezalogowany
6 marca 2015r. o 11:37
Ty człowieku wiesz co piszesz? W Bolesławcu ganiający pies bez obroży zostaje wyłapany do schroniska ,a rozpoznany pies przez sąsiadów - właściciel dostaje mandat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.