Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy radiowóz
~egerszege niezalogowany
5 marca 2015r. o 16:32
"Oznakowany samochód marki opel ułatwi codzienną pracę policjantów oraz podniesie poziom bezpieczeństwa w gminie."

jak ja sie czuje bezpiecznie gdy widze radiowoz.....kamien z serca!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2015r. o 17:01
Może popcorn im kupcie i do kina zaproście :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agnes85 niezalogowany
5 marca 2015r. o 17:11
AAAA jakiś pleban był i poświęcił tą "bryke"????? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
5 marca 2015r. o 19:33
szybko odrobią....bezpieczeństwo ?.....obluda i zakłamanie!! ....oburzone pieski ??!!....więc odpowiadam--ostatnio przez gminę przeszła szarańcza...okradziono wielu,a m.in nawet transformator ukradli pod napięciem.....i cooo ?... i nic,nawet notatki np w info,bo czym się chwalić...ale tzw patrole bywają u nas,oj nader często,tylko w godzinach pracy sklepu....bardzo lubią piwoszy...stówka na twarz,wynik jest,można się kimnąć...tudzież zasadzka w tzw. terenie zabudowanym,gdzie wkoło pokrzywy,ale tablica obowiązuje,wtedy po pięć dyszek na twarz i też wynik jest......żałosne tooo !!!.....można by więcej,ale to i tak psu na budę....życzę wyników,takich w jakich jesteście mistrzami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
5 marca 2015r. o 20:12
(...) Nie wiem o co bieg Driverowi. W Niemczech jak ciągle się widzi na autostradach radiowozy to nikt zastanawia się nad tym czy akurat na niego polują. Jak jedziesz zgodnie z przepisami to nikt Ci gwoździa w tyłek nie będzie wbijał.

Zmoderowano 05.03.2015 godz.21:39 - powód: usunięcie cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3894
#renegat nieaktywny
5 marca 2015r. o 20:15
jak od 4 marca jak już od dobrych kilku dni mają to auto ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2015r. o 20:44
~Malkon napisał(a): Nie wiem o co bieg Driverowi. W Niemczech jak ciągle się widzi na autostradach radiowozy to nikt zastanawia się nad tym czy akurat na niego polują. Jak jedziesz zgodnie z przepisami to nikt Ci gwoździa w tyłek nie będzie wbijał.

W Niemczech nigdy nie miałem kontroli dla kontroli. Szukania dziury w całym i pretekstu do wystawienia mandatu. Bo w polsce policja jest tylko do wystawiania mandatów stosując różnego typu pułapki na kierowców. Bezpieczeństwo to oni mają głęboko w d...

Zmoderowano 05.03.2015 godz.21:39 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2015r. o 22:03
Na boga jak może Policja oczekiwać na szacunek od społeczeństwa jak przyjmuje tak drogie prezenty. Jak ja bym chciał dać radiowóz Policjantom to była by korupcja a to jak nazwać. Jak- hipotetycznie- policjant ma się zachować jak dostanie informację , o nieprawidłowościach spowodowanych przez samorządowoca - darczyńcę ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza