Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

zbyt głośne dzwony w kościele

~Słuchaj Ty niezalogowany
8 marca 2015r. o 13:59
Jakby był by hejnał na wieży Ratuszowej w Rynku o 12 w południe to by nie przeszkadzał?! Dziwne, że wszystkim tzw. katolikom wierzącym nie praktykującym te dzwony przeszkadzają!

A może chcesz meczet, synagogę, zbór czy cerkiew? To nie przeszkadzałoby?!

Jakie to Polskie wszystko! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
8 marca 2015r. o 14:01
nigdy bym nie kupił mieszkania w pobliżu kościoła , tolerancja kończy sie tam gdzie ktoś zakłóca mój spokój

Zmoderowano 08.03.2015 godz.16:33 - powód: offtop (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2015r. o 14:02
Ja też mogę sobie takie "kuranty" zamontować na dachu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
8 marca 2015r. o 14:26
CNC napisał(a): nigdy bym nie kupił mieszkania w pobliżu kościoła

Tam mi właśnie przeszło przez myśl, że dużo osób w ogłoszeniach o sprzedaży mieszkań pisze "blisko szkoła, kościół, apteka itp.". Niedługo będzie "daleko od kościoła" jako atut nieruchomości.
Widziałam, jak te "cuda" na placu przed kościołem montowali i od razu zrobiło mi się szkoda ludzi mieszkających w najbliższym sąsiedztwie. Niektórym to nie przeszkadza, ale jest wiele osób, które nie potrafią się do niektórych dźwięków przyzwyczaić i one mogą mieć faktycznie ciężko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2015r. o 15:05
Istnieje ustawa , która reguluje kwestię dotyczącą dopuszczalnego poziomu hałasu w terenie zabudowanym, i ksiądz proboszcz powinien o tym wiedzieć, i przestrzegać zapisów w niej zawartych :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2015r. o 15:14
Lepsze dzwony jak parking całodobowy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2015r. o 15:33
Kwestie dotyczące poziomu hałasu regulują: ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska- dział V- O ochronie przed hałasem; ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane; ustawa z dnia 23 marca 2003 r. O planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym; ustawa z dnia 20 lipca 1991 r. o Inspekcji ochrony środowiska;Dyrektywa 2002/49/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 25 czerwca 2002 r.,odnosząca się do oceny i zarządzania poziomem hałasu w środowisku; Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 14 czerwca 2007 r. w sprawie dopuszczalnych norm hałasu (Dz.U.2014 r.poz.112).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2015r. o 15:51
Mnie zaś przeszkadzają kuranty ratuszowego zegara bijące , niemiłosiernie głośno na prawie pół miasta w dzień i w nocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima