Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

zbyt głośne dzwony w kościele

~ niezalogowany
9 marca 2015r. o 10:43
Brawo tomi. Ale na wsi też będzie Im przeszkadzało, że kogut pieje, traktor hałasuje, obornik śmierdzi, krowa muczy, las szumi, że droga nie odśnieżona, że daleko do miasta ... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2015r. o 10:58
Mam propozycję i to na serio. Kierowcy którzy mieszkają w pobliżu i którym przeszkadzają owe dzwony, zbierzcie się koło kościoła np: w niedzielę przed mszą i w czasie kiedy dzwonią zacznijcie trąbić swymi klaksonami też tak długo, albo dłużej. Możecie trąbić w czasie mszy, tak żeby ksiądz zrozumiał jak upierdliwym jest głośny sygnał. Zaraz zacznie krzyczeć że mu mszę zakłócacie, ale on mieszkańcom zakłóca mir domowy dzwoniąc codziennie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
9 marca 2015r. o 11:03
dobre jestem za

Zmoderowano 09.03.2015 godz.19:47 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2015r. o 11:10
Ilu się zbierze? 2-3kierowców? Jeszcze dostaniecie mandat za nieuzasadnione użycie klaksonu! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2015r. o 11:22
Mieszkam przy samym kościele od 4 lat.Sypialnia od strony kościoła po ok 2 tygodniach po wprowadzeniu się dzwony przestały być uciążliwe.Albo ogłuchłam :D Kwestia przyzwyczajenia się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
9 marca 2015r. o 12:16
~ napisał(a): Tylko, że jak ktoś kupuje mieszkanie w centrum miasta, to się musi liczyć z faktem, że czasami będą organizowane imprezy, więc będzie hałas i będzie naśmiecone. Jak się chce ciszy, to polecam dom i pół hektara działki...


to tak samo jak z dzwonami mieszkasz blisko kościoła to słyszysz je pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
9 marca 2015r. o 13:25
Ja mieszkam bardzo blisko kościoła,nie jestem osobą praktykującą i mi jakoś dzwony nie przeszkadzają...Nie róbcie z igły widły....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kami niezalogowany
9 marca 2015r. o 13:33
Zenada!!Dzisiaj dzwony Wam przeszkadzaja a jutro co innego!!Jednej osobie przeszkadzaja i juz wielkie hallo!Stopery sobie do uszu kup i po sprawie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza