Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Obozy Fema - dla kogo ?

~ niezalogowany
11 marca 2015r. o 21:58
falco napisał(a): czyli Ukraińcy tylko ''żrą i kopulują"

Najwyraźniej nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem kilku zdań - szkoda dla Ciebie czasu na pisanie jeszcze prostszych - rozległych elaboratów. Nie odbierasz, tylko nadajesz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 marca 2015r. o 22:07
nie pieprz bzdur bo zwróć uwagę jak to zostało napisane ...
można to tak zrozumieć jak komu pasuje...mnie akurat tak...
nie pouczaj innych jeśli sam wymagasz pewnej edukacji... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 marca 2015r. o 22:50
~ napisał(a): ...Już wiedzą, że Ciemnogród trzeba zlikwidować fizycznie, bo nie ustąpi. ...


Jak zwykle masz rację Stoczwórka. Po to właśnie są obozy Fema :)
Q...ia mnie tylko to , że zaliczasz mnie do sług szatana. I w mordę Ci dam , jeśli tylko odważysz się "pokazać twarz" ... bo jak na razie posługujesz się numerkiem. Ale cieszy Twa inteligencja.
Ciemnogród nie ustąpi. A jakie nadrzędne powieści s-f czytywałeś Stoczwórka ( żeby nie powiedzieć sześćsetsześćdziesiątkaszóstka :D ... jak Kuba Bogu , tak Czech mazutem :D ) Może Assimowa , Franka , Lema , Strugacckich , Snerga , a może Marksa ? Wybitnego intelektualistę żydowskiego pochodzenia ? Spieszę Ci donieść Stoczwórka , że Mądrą Knigę zawsze mam przed sobą i ni w ząb nie kumam , o co Kosmitom chodziło. Śp.Deniken twierdził , a po Nim Desmarket , że pojawili się na tej nieszczęśliwej, pięknej Planecie we dwoje. On i Ona ... mieszkańcy planety Hebra ...w statku kosmicznym o owalnym kształcie . Potwierdzenie tego faktu można znaleźć w kultach plemiennych pod różnymi szerokościami geograficznymi . Wystarczy się tylko tym zainteresować :)

Tandeta intelektualna :D Toś poleciał wyznawco jedynej słusznej drogi :D

Dobranoc :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2015r. o 23:03
Nie ma żadnych kosmitów, Panienko.
A Daeniken to bajkpisarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 marca 2015r. o 23:26
Pisze się bajkopisarz , Stoczwórka :) Polacy nie gęsi i swój pieniądz ... mogą mieć. Na pohybel mieszkańcom Planety Hebra. Wiara wszak góry potrafi przenosić :) Albo oddzielać wody.

Święta Geometria Stwórcy , której znakiem mam zaszczyt się posługiwać ( Kwiat Życia , mój avatar ) jasno i wyraźnie mówi : bogowie tej Planety , ze Stwórcą nie mają nic wspólnego. Ale cieszy Twa inteligencja:) A powiedz mi Stoczwórka , co myślisz o przypadku Hioba ? :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2015r. o 9:00





A co do obozów FEMA, to, niestety, wiążą sie nierozerwalnie z katolicyzmem. Lucyferianie już dawno zorientowali się, że z człowiekiem pozbawionym wiary można zrobić wszystko (Komuna Paryska, bolszewia, Hitler). I dlatego przygotowali się do izolowania katolickiego ruchu oporu, bo zaczynają kolejną odsłonę spektaklu "Nowy Wspaniały Świat" (poprzednie mniej doskonałe wersje w poprzednim nawiasie): likwidacja gotówki, likwidacja państw narodowych, jedna wspólna waluta, obowiązkowy Znak Bestii (bioczip) itp. Już wiedzą, że Ciemnogród trzeba zlikwidować fizycznie, bo nie ustąpi. I dlatego Chrystus przyspieszy nadejście by uratować resztki przyzwoitej ludzkości (a zniszczyć całe zło - Bestię i jej współpracownoków i sługi)! kiedy twoim zdaniem już to nastąpi ?za jaki czs?rok dwa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2015r. o 9:02
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Stwórca tworzy nieustannie , a bogowie tej planety , owszem stworzyli Ludzi , ale na pewno nie po to, aby dać im wolność. Człekokształtne małpy były potrzebne w Raju do kopania rowów , a jak się zbuntowały , to paszły won. Z na skraju Raju, Bóg postawił cherubów z łyskającymi mieczami ( starożytna broń automatyczna na czujniki podczerwieni sterowana komputerem :D )


Panienko, przestań się kompromitować tanimi kawałkami z podrzędnych powieści (science-) fiction.
Jest tylko jeden BÓG - Stwórca! On stworzył wszystko: Wszechświat i człowieka. Nie ma i nie było żadnych bogów tej planety - to tylko urojenia ludzi z chorą i marną wyobraźnią. Co to za bogowie majacy technologie produkcji istot inteligentnych a nie potrafiących stworzyć prostej maszynki do kopania rowów. Ich rzekome dzieło potrafiło stworzyć maszyny do kopania rowów, a przecież ciągle nie potrafi wyprodukować istoty inteligentnej. Przestań się kompromitować takimi żenującymi kawałkami.
Litościwie odpuszczę ci tą starożytną broń automatyczną, ale nie próbuj więcej takiej tandety intelektualnej, bo rozsmaruję po ścianach ;)

A co do obozów FEMA, to, niestety, wiążą sie nierozerwalnie z katolicyzmem. Lucyferianie już dawno zorientowali się, że z człowiekiem pozbawionym wiary można zrobić wszystko (Komuna Paryska, bolszewia, Hitler). I dlatego przygotowali się do izolowania katolickiego ruchu oporu, bo zaczynają kolejną odsłonę spektaklu "Nowy Wspaniały Świat" (poprzednie mniej doskonałe wersje w poprzednim nawiasie): likwidacja gotówki, likwidacja państw narodowych, jedna wspólna waluta, obowiązkowy Znak Bestii (bioczip) itp. Już wiedzą, że Ciemnogród trzeba zlikwidować fizycznie, bo nie ustąpi. I dlatego Chrystus przyspieszy nadejście by uratować resztki przyzwoitej ludzkości (a zniszczyć całe zło - Bestię i jej współpracownoków i sługi)!
to kiedy twoim zdaniem będzie ten dzień sądu?za jaki czas?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 marca 2015r. o 23:01
Te , Stoczwórka , kto Ci wody w gębę nalał? To kiedy będzie Twoim zdaniem ten dzień sądu ? :D

Qurwasz wasza mać , jak miło jest mieć do czynienia z głupcami powtarzającymi pier.dolone frazolety.

Dużo czasu poświęcam na myślenie .... o różnych kwestiach , ja pokorny sługa Stwórcy , szpec od betoniary , bez matury.

Te, Stoczwórka :) Alterowicz mi się znudził , czas na nowego adwersarza . Panny już tak mają :D

Gdzie jesteś mały Książę mój ? :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza