Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza

POZNAM PORZĄDNEGO MĘŻCZYZNE

11060
sloneczko010981
15 marca 2015r. o 12:46
Miłość nie patrzy na wiek. Przecież ta pani chyba nie każe się od razu okazywać dowodem, więc jeśli ktoś ma trochę więcej lat, to też może się zgłosić. Być może serce jej od razu zabije szybciej i nie zwróci uwagi na wiek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
15 marca 2015r. o 15:33
sloneczko010981 napisał(a): Miłość nie patrzy na wiek. Przecież ta pani chyba nie każe się od razu okazywać dowodem, więc jeśli ktoś ma trochę więcej lat, to też może się zgłosić. Być może serce jej od razu zabije szybciej i nie zwróci uwagi na wiek?


Czytając treść ogłoszenia to raczej poprosi o dowód :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
15 marca 2015r. o 21:23
przecież mezczyzni po 30-stce dopiero powaznieja i sa gotowi na poważny związek,więc nie rozumiem o co tutaj chodzi....
kim jest dokładnie porządny mężczyzna......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
16 marca 2015r. o 9:09
koehl napisał(a): przecież mezczyzni po 30-stce dopiero powaznieja i sa gotowi na poważny związek,więc nie rozumiem o co tutaj chodzi....
kim jest dokładnie porządny mężczyzna......
Co tu jest do rozumienia ma być porządny( cokolwiek to znaczy) i nie może przekraczać 30 lat :D Wydaje mi się, że taki jest problem niektórych samotnych osób, same stwarzają sobie problemy, ten nie pasuje bo nie podoba mi się jego wiek, tamten jest blondynem a ja wolę brunetów itp. na każdego można znaleźć jakiegoś 'haka' ideałów nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
16 marca 2015r. o 9:24
lia napisał(a):
koehl napisał(a): przecież mezczyzni po 30-stce dopiero powaznieja i sa gotowi na poważny związek,więc nie rozumiem o co tutaj chodzi....
kim jest dokładnie porządny mężczyzna......
Co tu jest do rozumienia ma być porządny( cokolwiek to znaczy) i nie może przekraczać 30 lat :D Wydaje mi się, że taki jest problem niektórych samotnych osób, same stwarzają sobie problemy, ten nie pasuje bo nie podoba mi się jego wiek, tamten jest blondynem a ja wolę brunetów itp. na każdego można znaleźć jakiegoś 'haka' ideałów nie ma


Jak nie ma ;) każdy facet jak patrzy w lustro myśli ale jestem macho :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
16 marca 2015r. o 9:30
To dobrze, że chociaż sam o sobie ma takie mniemanie, trzeba się jakoś dowartościowywać :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
16 marca 2015r. o 9:41
lia napisał(a): To dobrze, że chociaż sam o sobie ma takie mniemanie, trzeba się jakoś dowartościowywać :D :D


Nie ma co się lubi to się lubi co się ma :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2894
#lukrecja nieaktywny
16 marca 2015r. o 11:33
koehl napisał(a): przecież mezczyzni po 30-stce dopiero powaznieja i sa gotowi na poważny związek,więc nie rozumiem o co tutaj chodzi....


Też tego nie rozumiem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie