Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łukasz gotowy na operację
~ola niezalogowany
13 marca 2015r. o 16:35
Powodzenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zakochana niezalogowany
13 marca 2015r. o 19:23
Trzymam za Ciebie kciuki !! :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4070
#luke nieaktywny
13 marca 2015r. o 20:09
Bardzo dziękuję wszystkim osobom którzy wpłacili pieniążki na mój cel. Jestem mile zaskoczony, iż tak wiele osób zechciało mnie wspomóc na operację mojego oka. Również bardzo dziękuję Ziemii Bolesławieckiej za udostępnienie numeru konta. portalowi bolec.info za aktualności w moim celu poprzez które miałem zaszczyt poznać dobroć ludzi. Jeszcze raz bardzo dziękuję. :)


Dopisane 13.03.2015r. o godz. 20:09:

Bardzo dziękuję wszystkim osobom którzy wpłacili pieniążki na mój cel. Jestem mile zaskoczony, iż tak wiele osób zechciało mnie wspomóc na operację mojego oka. Również bardzo dziękuję Ziemii Bolesławieckiej za udostępnienie numeru konta. portalowi bolec.info za aktualności w moim celu poprzez które miałem zaszczyt poznać dobroć ludzi. Jeszcze raz bardzo dziękuję. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
13 marca 2015r. o 20:28
luke napisał(a): ...miałem zaszczyt poznać dobroć ludzi.

"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej" :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
13 marca 2015r. o 21:33
Trzymam kciuki Łukasz :) Powodzenia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malec1988 niezalogowany
14 marca 2015r. o 19:42
Nie znam Cię, ale życzę jak najlepiej i kibicuję, powodzonka! Oby się operacja udała. Big up!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2015r. o 16:48
taki zabieg mozna zrobic tez na nfz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 marca 2015r. o 16:52
Ale bez znieczulenia i ze szklaną kulką zamiast oka.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza