Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie kupić półtusze wieprzowe?

~Nie-rolnik niezalogowany
16 marca 2015r. o 0:38
Czy ktoś się orientuje gdzie w okolicy można kupić półtusze wieprzowe? Chcieliśmy sobie zrobić własne wyroby,mamy wędzarnie ale na świniobicie nie mamy warunków, więc interesują mnie tylko pół tusze. Naszprycowane mięso sklepowe też odpada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Takitamktoś niezalogowany
16 marca 2015r. o 12:23
Też mam ochotę na swoje wyroby :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaa niezalogowany
16 marca 2015r. o 13:04
inter
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2015r. o 13:25
Nie jestem do końca pewien ale chyba w Nowej Wsi kraśnickiej sprzedają półtusze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kuchta niezalogowany
16 marca 2015r. o 13:29
No włąśnie , bo te sklepowe to ma tyle chemij że potem odbija sie jakimiś pestycydami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GRINGO niezalogowany
16 marca 2015r. o 14:19
napewno w masarni siedlecin lub pisarzowice to nr pisarzowice757224161 a to siedlecin757137363
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GRINGO niezalogowany
16 marca 2015r. o 14:22
napewno w masarni siedlecin lub pisarzowice to nr pisarzowice757224161 a to siedlecin757137363
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2015r. o 19:48
Półtusze na pewno mają w Itermarche. Trzeba tylko spytać w pomieszczeniu z boku w hali sprzedaży. Sam kupowałem tam całą tylną nogę wieprzową i przy mnie masarz ją odcinał od półtuszy więc z pewnością bez problemu sprzedadzą
też całą półtuszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.