Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zamknął psa w budzie zabitej deskami
~ niezalogowany
19 marca 2015r. o 21:35
~Do Mądrej Istoty napisał(a): Tak Mądra Istoto codziennie łażę po szopkach właścicielowi i wiem dokładnie co ma i co nie ma :p No i obowiązkowo codziennie sprawdzam ,czy aby przez noc nie dobudował albo nie zburzył jakiejś szopki :P Jakby się do mnie zgłosił to chętnie pożyczyłbym mu jego sznurek -toż to teraz rzecz na wagę złota :P Powiem więcej pożyczyłbym mu łańcuch dla psa żeby nie musiał kupować nowego . Tylko wiesz Mądra Istoto zastanawia mnie jedna rzecz -co ten właściciel zrobił z tym nowym łańcuchem ,bo idąc drogą jakoś nie razi mnie po oczach błysk nowego łańcucha choć powinien i chyba sprawdzę podczas codziennej eskapady po gospodarza włościach stan owego łańcucha :P A Ty Mądra Istoto poszukaj lepszych argumentów jeżeli nadal chcesz bronić właściciela :)



Ja nie mam zamiaru dopisywać żadnych argumentów :) Podałam wystarczającą ilość i nie odczuwam głodu w tej kwestii. Także, skoro już łazisz po tych jego szopkach, to zauważ, że pies ma się dobrze i posiada nowy łańcuch. Chyba słabo się starasz albo masz problem ze wzrokiem :) Aaaa i zastanawiam się, czy, gdybyś miał z czystym sumieniem opisać siebie i swoje dotychczasowe życie, to czy przypadkiem nie trzeba byłoby Ciebie ukamienować? Przypomnę, że Ty pierwszy rzuciłeś kamień w stronę właściciela. Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rodzic niezalogowany
19 marca 2015r. o 21:41
To rzekomo zgnębione dziecko (jak tak wszyscy określają) chodzi dalej do tej Pani na wszystkie zajęcia dodatkowe zoorganizowanę przez Panią. Sama byłam świadkiem jak bez problemu rozmawiają, śmieją się .To Wy wprowadzacie zamęt i siejecie plotki. Dlatego dajcie im spokój, bo sami wykonujecie lincz. To co piszecie to zwykłe oszczerstwa. Czy chodzi się do osoby na zajęcia dodatkowe, którą się nie lubi...?
Nie szukajcie sensacji - włączcie TVN kuchenne rewolucje - i juz szykujcie się na kolejny lincz.
Zostawcie tych wszystkich ludzi w spokoju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Mądrej Istoty niezalogowany
19 marca 2015r. o 22:36
Dziękuję za radę :) Jutro z samego rana pojadę do okulisty i optyka po nowe okulary .A nawet zaszaleje i zakupię lornetkę ,żeby lepiej i dokładniej obejrzeć ten nowy łańcuch :P Co do mojego sumienia to powiem Ci Mądra Istoto ,że może i znalazło by się kilka rzeczy ,ale żeby od razu ukamienować mnie ?No chyba ,że za pisanie prawdy i obalanie Twoich argumentów :) Kamieniami w właściciela nie rzucałem bo szkoda chłopa -ma szanse jeszcze się nawrócić .Ale wierz mi Mądra Istoto ,że w tej mojej dziwnej głowie i nie czystym sumieniu nie zrodziła by się myśl ,żeby zamknąć psa i zabić budę dechami :P A teraz życzę miłej nocy i mam nadzieję ,że kiedyś przyśni Ci się Mądra Istoto ,że jesteś psem ,a Twój ukochany właściciel zamyka Cie w budzie i zabija ją dechami -to będzie na pewno przyjemny sen :) Pozdrawiam wszystkich obrażonych moimi wypowiedziami miłośników właściciela :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2015r. o 22:41
~Do Mądrej Istoty napisał(a): Dziękuję za radę :) Jutro z samego rana pojadę do okulisty i optyka po nowe okulary .A nawet zaszaleje i zakupię lornetkę ,żeby lepiej i dokładniej obejrzeć ten nowy łańcuch :P Co do mojego sumienia to powiem Ci Mądra Istoto ,że może i znalazło by się kilka rzeczy ,ale żeby od razu ukamienować mnie ?No chyba ,że za pisanie prawdy i obalanie Twoich argumentów :) Kamieniami w właściciela nie rzucałem bo szkoda chłopa -ma szanse jeszcze się nawrócić .Ale wierz mi Mądra Istoto ,że w tej mojej dziwnej głowie i nie czystym sumieniu nie zrodziła by się myśl ,żeby zamknąć psa i zabić budę dechami :P A teraz życzę miłej nocy i mam nadzieję ,że kiedyś przyśni Ci się Mądra Istoto ,że jesteś psem ,a Twój ukochany właściciel zamyka Cie w budzie i zabija ją dechami -to będzie na pewno przyjemny sen :) Pozdrawiam wszystkich obrażonych moimi wypowiedziami miłośników właściciela :)


Codziennie śnią mi się pełzające gady :) Jak rano wstaję i patrzę przez okno, znowu je widzę. Całe życie widzę tylko gady. Jest ich pełno. Spotykam je w urzędach, na ulicy, w sklepie. Mam nadzieję, że kiedyś pojawią się tutaj jacyś ludzie. Dobranoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Mądrej Istoty niezalogowany
19 marca 2015r. o 22:51
No cóż przykro mi bardzo Mądra Istoto ,że jestem takim pełzającym gadem :P Ale wolę być takim gadem niż dwulicowym pseudo człowiekiem .A teraz muszę zakończyć naszą jakże interesującą wymianę zdań ale jak to moja babcia mówiła ,nie rozmawiaj z głupcem bo jeszcze Cię z nim pomylą :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
19 marca 2015r. o 23:03
~Do Mądrej Istoty napisał(a): ,nie rozmawiaj z głupcem bo jeszcze Cię z nim pomylą :)


Fajny cytat, nie słyszałem tego.

I co z tym psem? Żyje, jest mu dobrze, czy zabrali go do schroniska?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2015r. o 23:05
Madra istota na wszystko ma odpowiedz. Wlasciciel zamknal psa na chwile, nie mial miejsca w szopce, nie mial lancucha. Nie mogl uwiazac na sznurku????? Tez nie mial madra istoto????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2015r. o 23:06
Powiedzenie mojej babci :) A o psa trzeba pytać Mądrą Istotę bo wie najlepiej :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza