Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zamknął psa w budzie zabitej deskami
~ niezalogowany
19 marca 2015r. o 13:09
Nauczycielka jest funkcjonariuszem publicznym i składa zawiadomienia na policję .Gożdzik i jemu podobni nie są anonimowi!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mądra istota :) niezalogowany
19 marca 2015r. o 13:37
~Niko napisał(a):
~ napisał(a):
~Niko napisał(a): Ten pan nie musiał zabierać tego psa ani nie musiał go zabijać dechami. Ten pan ma podwórko, wystarczyło zamknąć bramę i po sprawie.




Ten Pan, mało mądra istoto, ma ogrodzenie, to fakt ale tylko z przodu domu, bo z tyłu przepływa rów! Więc pies miał możliwość ucieczki.


Rów też można odgrodzić, mało mądra istoto.



Można oczywiście, ale na daną chwilę nie był ogrodzony. Właściciel miał w 5 minut ogrodzić??? Jakieś inne mądre pomysły?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2015r. o 13:51
~Mądra istota :) napisał(a):
~Niko napisał(a):
~ napisał(a):
~Niko napisał(a): Ten pan nie musiał zabierać tego psa ani nie musiał go zabijać dechami. Ten pan ma podwórko, wystarczyło zamknąć bramę i po sprawie.




Ten Pan, mało mądra istoto, ma ogrodzenie, to fakt ale tylko z przodu domu, bo z tyłu przepływa rów! Więc pies miał możliwość ucieczki.


Rów też można odgrodzić, mało mądra istoto.



Można oczywiście, ale na daną chwilę nie był ogrodzony. Właściciel miał w 5 minut ogrodzić??? Jakieś inne mądre pomysły?


Pies ma łańcuch ,właściciel ma szopki i uwiązanie psa lub zamknięcie zajmie znacznie mniej czasu niż znalezienie deseczek o odpowiedniej długości ,znalezienie gwożdzi ,wsadzenie psa do budy i zabicie tej budy dwoma deskami -no ale przecież właściciel bardzo się śpieszył !!! Dziwne tylko ,ze tak szybko to wszystko przygotował ? A może miał to wcześniej przygotowane i po prostu tak zamknął psa z dobroci serca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~goździk niezalogowany
19 marca 2015r. o 16:56
~ napisał(a): Nauczycielka jest funkcjonariuszem publicznym i składa zawiadomienia na policję .Gożdzik i jemu podobni nie są anonimowi!!!


Nikt tu nikogo nie obraża, jest normalna dyskusja.
Duża liczba osób wypowiada się po stronie nauczycielki i krzyczy; "Chrześcijanie do lwów" w tym przypadku; ukarać właściciela psa i pozwolić wieśniakom obrzucić "kamieniami" jego rodzinę.

A ja trzymam stronę właściciela psa, bo znam podobne sprawy.

Miałem podobną sprawę: Kobieta chodziła obok mojego domu ze swoim kundlem, który załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne na mój płot i wkurzał mojego psa (owczarek niemiecki 50 kg wagi), jak mój pies przeskoczył plot i zaczął gonić kundla to jego właścicielka schowała go pod pachą i sama zaczęła krzyczeć na mojego psa. Zawołałem psa i było po sprawie.
Na drugi dzień bylem wezwany na policję, że mój pies napada na ludzi, bo ta kobieta powiedziała, że pies na nią napadł. A pies tylko gonił kundla. Policja nakazała mi psa zamknąć do kojca(klatki).
Od tego czasu mój pies przez kilka lat siedzi w klatce.
I co ja mogę zrobić, i co na to taka pani matematyk?

Bez komentarza. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2015r. o 20:47
~ napisał(a): Nauczycielka jest funkcjonariuszem publicznym i składa zawiadomienia na policję .Gożdzik i jemu podobni nie są anonimowi!!!


jakim funkcjonariuszem publicznym??? jest pracownikiem budzetowki- o tak...ale zadnym funkcjonariuszem. Dzisiaj nikt nie jest anonimowy, a jesli Nauczyciela boli los słabszych to moze niech zorganizuje akcje "szklanka mleka" dla dzieci a nie...malo dzieci bez sniadania przychodzi? a co do zawieszenia? popieram. za publiczne szykanowanie przy kilkuletnim dziecku.

Japonskie przysłowie " zmierz dziesiec razy zanim cos utniesz"- tu pasuje : pomysl dziesiec razy zanim kogos skrzywdzisz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sąd ostateczny niezalogowany
19 marca 2015r. o 20:54
Żałośni plotkarze...
Dzieciów nie szkoda w tym wszystkim, zwierzaków szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2015r. o 20:54
Ustawą z dnia 11 kwietnia 2007 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz o zmianie niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2007 r. nr 80, poz. 542) wprowadzono do Karty Nauczyciela zapis przyznający nauczycielowi status funkcjonariusza publicznego i wynikającej z tego tytułu ochronie. Powyższa zmiana weszła w życie 24 maja 2007 r. Art. 63 ust. 1 Karty Nauczyciela stanowi, że „nauczyciel, podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, korzysta z ochrony przewidzianej dla funkcjonariuszy publicznych na zasadach określonych w ustawie z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.).” Z kolei ust. 2 stwierdza, iż „organ prowadzący szkołę i dyrektor szkoły są obowiązani z urzędu występować w obronie nauczyciela, gdy ustalone dla nauczyciela uprawnienia zostaną naruszone.” Zaostrzenie kar wobec sprawców dopuszczających się wobec funkcjonariuszy publicznych czynów zabronionych dotyczy w szczególności: naruszenia nietykalności cielesnej, czynnej napaści, znieważenia, groźby bezprawnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sąd ostateczny niezalogowany
19 marca 2015r. o 20:56
Plemniczku a ty nadal swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego