Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zamknął psa w budzie zabitej deskami
~Mieczysław Kula, inspektor TOZ w Polsce niezalogowany
19 marca 2015r. o 10:25
~Woła o pomstę do Nieba! napisał(a): Ludzie! Co wy tu w ogóle piszecie???????? Czy ktoś się zastanowił w ogóle kto w tej sprawie ma rację???? A dodał ktoś informacje, że tego owego dnia wraz z policją była wezwana osoba od ochrony zwierząt??????????? OSOBA OD OCHRONY ZWIERZĄT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak, dokładnie! Niestety na niekorzyść Pani matematyczki, obrończyni uciśnionych! Ponieważ obrońca zwierząt ustalił, że pies jest zadbany i nikt go nie krzywdzi!

AUTOROWI TEJ WYPOWIEDZI COŚ SIĘ POKRĘCIŁO I NIE CZYTA WCZEŚNIEJSZYCH WPISÓW, SZCZEGÓLNIE MOJEGO. JA JESTEM INSPEKTOREM TOZ W POLSCE I PROSIŁEM POLICJĘ O INTERWENCJĘ. WIĘC NIEPRAWDĄ JEST, ŻE NIC NIE STWIERDZIŁEM. TO CO STWIERDZIŁEM, ŻE ZOSTAŁO NARUSZONE NAPISAŁEM WE WCZEŚNIEJSZYM POŚCIE. PRZEDSTAWICIELEM OCHRONY ZWIERZĄT BYŁA NAUCZYCIELKA.
JAK CZYTAM TE WPISY TO ŻAL MI JEST WIELU LUDZI, GDYŻ NIE ROZUMIEJĄ CO TO JEST PRAWO I PRZESTRZEGANIE JEGO ZAPISÓW. WIĘKSZOŚĆ UWAŻA, ŻE "PRAWO JEST DLA INNYCH A NIE DLA MNIE". SZCZEGÓLNIE, GDY SIĘ PISZE ANONIMOWO, POD UKRYTYM PSEUDONIMEM.
KTOŚ WSPOMNIAŁ O SCHABOWYM. WŁAŚCIE TO ORGANIZACJE SPOŁECZNE STOJĄ NA STRAŻY, ABY ZWIERZĘTA GOSPODARSKIE BYŁO CHOWANE W ODPOWIEDNICH WARUNKACH I ZABUJANE HUMANITARNIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gwarek niezalogowany
19 marca 2015r. o 10:37
Inspektorze, powściągnij nieco własny temperament, bo ci "żyłka" pęknie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2015r. o 10:50
~Niko napisał(a): Ten pan nie musiał zabierać tego psa ani nie musiał go zabijać dechami. Ten pan ma podwórko, wystarczyło zamknąć bramę i po sprawie.




Ten Pan, mało mądra istoto, ma ogrodzenie, to fakt ale tylko z przodu domu, bo z tyłu przepływa rów! Więc pies miał możliwość ucieczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~* niezalogowany
19 marca 2015r. o 11:07
Ten pies Wielce Mądra Istoto tyłami przez rów mógł uciec tylko do sąsiadów .A poza tym z tego co wiem pies nie ma tendencji do uciekania co potwierdzają mieszkańcy wioski. I pominę kwestie tego ,że na co dzień pies jest uwiązany na łańcuchu więc tamtego dnia właściciel mógł go również uwiązać lub zamknąc w szopce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niko niezalogowany
19 marca 2015r. o 11:10
~ napisał(a):
~Niko napisał(a): Ten pan nie musiał zabierać tego psa ani nie musiał go zabijać dechami. Ten pan ma podwórko, wystarczyło zamknąć bramę i po sprawie.




Ten Pan, mało mądra istoto, ma ogrodzenie, to fakt ale tylko z przodu domu, bo z tyłu przepływa rów! Więc pies miał możliwość ucieczki.


Rów też można odgrodzić, mało mądra istoto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiesniak niezalogowany
19 marca 2015r. o 12:48
Kuratorium zejdz na ziemię i sprawdz informację zanim się wypowiesz !!! Pies był zamknięty dużo dłużej niz godzinkę i policja dzwoniła ,żeby włąściciele łaskawie wrócili do domu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rodzic niezalogowany
19 marca 2015r. o 12:49
Nie odwracaj kota ogonem. Nie mieszajcie w to dzieci, apel był wykonany zgodnie z procedurą. A panem od pieska zajmie sie sąd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prawnik niezalogowany
19 marca 2015r. o 12:56
Pamiętajcie jedno, jeżeli tą Panią zajmie się kuratorium to te wszystkie posty na jej temat znajdą się na Policji wraz z właścicielami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.