Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie mogę przekazać pieniądze dla skrzywdzonych zwierząt?

~Lux niezalogowany
18 marca 2015r. o 21:40
Czy bolesławieckie schronisko dla zwierząt ma jakieś konto? Bo chcę przekazać kwotę, może nie dużą- tyle na ile mnie stać, ale chcę.
Ludzi mi nie żal niestety ale zwierzętom chętnie pomogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 10:31
~Lux napisał(a): Czy bolesławieckie schronisko dla zwierząt ma jakieś konto? Bo chcę przekazać kwotę, może nie dużą- tyle na ile mnie stać, ale chcę.
Ludzi mi nie żal niestety ale zwierzętom chętnie pomogę.
MON B-c tel 502-847-379 proszę dzwonić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
23 marca 2015r. o 10:54
~Lux napisał(a): Czy bolesławieckie schronisko dla zwierząt ma jakieś konto? Bo chcę przekazać kwotę, może nie dużą- tyle na ile mnie stać, ale chcę.
Ludzi mi nie żal niestety ale zwierzętom chętnie pomogę.
Nie żal Ci nawet dzieci które nikomu nic nie zrobiły, niczemu nie są winne a jednak ciężko chorują i cierpią? Niektóre chorują od urodzenia i walczą o każdy dzień życia. Dzieci to ludzie, obok nich przeszedł byś obojętnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 10:57
lia napisał(a):
~Lux napisał(a): Czy bolesławieckie schronisko dla zwierząt ma jakieś konto? Bo chcę przekazać kwotę, może nie dużą- tyle na ile mnie stać, ale chcę.
Ludzi mi nie żal niestety ale zwierzętom chętnie pomogę.
Nie żal Ci nawet dzieci które nikomu nic nie zrobiły, niczemu nie są winne a jednak ciężko chorują i cierpią? Niektóre chorują od urodzenia i walczą o każdy dzień życia. Dzieci to ludzie, obok nich przeszedł byś obojętnie?


Uszanuj wybór forumowicza. Jego wybór, jego pieniądze i jego piękny w sumie gest. Rozumiem człowieka. Ja też łożę finansowo na zwierzęta. Ludzie mnie nie interesują. I nie muszę tłumaczyć dlaczego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 11:01
Zwierzęta, zwłaszcza te wolno żyjące, same sobie poradzą, tylko trzeba im na to pozwolić.
Ludzie, szczególnie opuszczone, niechciane, zaniedbane dzieci - raczej nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 11:03
Przewrotna empatia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
23 marca 2015r. o 11:13
Nie chodzi o to, że nie szanuje jego wyboru po prostu dziwi mnie fakt, że ktoś kocha zwierzęta a nie interesuje się ludźmi. Ludzie są różni ale nie należy wrzucać wszystkich do 'jednego wora'. Zwierzęta w schronisku na pewno też potrzebują pomocy a zamiast wpłacać pieniądze na konto zawsze można nakupić np. karmy, smycze itp i zawieść do schroniska na pewno też przydadzą się jakieś koce żeby zwierzaki miały na czym spać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 11:37
A ja nie rozumiem, czego nie rozumiesz. To, że ktoś pomaga zwierzętom, a nie ludziom, wcale nie oznacza, że jest obojętny na krzywdę dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.