Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie jesteśmy nieśmiertelni
~ niezalogowany
21 marca 2015r. o 21:55
Kamil, byłeś na SOR , pogotowiu czy w nocnym POZ? Mylisz nazwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamil niezalogowany
21 marca 2015r. o 22:18
Nie myle nazw byłem i na SOR i w nocnym pogotowiu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 marca 2015r. o 22:21
~klucz-nick napisał(a): proponuje zebrać siły i zrobić z tym porządek?ale nikt z was dupy nie ruszy jesteście odważni przed monitorem tchórze nikt za was tego nie zrobi ,a ludzie dalej będą umierać,kto następny??

Jesteś pewny ? Co z tego ? Jeśli sprawa nie będzie nagłośniona w mediach ogólnopolskich to nikomu głos z głowy nie spadnie a wszystkie sprawy będą umarzane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
21 marca 2015r. o 22:28
Szpital nie może leczyć bo jak leczy to się zadłuża.
Jak się zadłuża to leci w rankingu w dół, a rankingi są najważniejsze dla propagandy sukcesu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama 26 niezalogowany
22 marca 2015r. o 11:45
Jakiś czas temu byłam z moim gorączkującym i keszlącym synem w niedziele na POZ wyczekałam się 4 godziny w kolejce wkońcu przyjął nas młody pan doktor w gabinecie okno otwarte na oścież max 10 stopni więc nie wiem jak miałam rozebrać rozgrzane dziecko. Diagnoza zapalenie gardła ( jak u każdego wychodzącego) bo coś trzeba napisać na karcie dostaliśmy syropy i antybiotyk. Po 3 dniach poszłam do swojego lekarza dziecko dostało jeszcze biegunke i wymioty okazało się że 5 letnie dziecko dostało dawke leku dla 40 kg człowieka. Więc nie wiem dlaczego młodzi stażyści mają się uczyć na niewinnych dzieciach a nie przyjmują ich wyuczeni do tego pediatrzy??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2015r. o 12:22
moral z tego taki -- jaki pan taki kram--- !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2015r. o 12:26
ciemny lud ma takiego ministra zdrowia, i takiego premiera na jakiego zasłużył
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 marca 2015r. o 12:43
~mama 26 napisał(a): ... Po 3 dniach poszłam do swojego lekarza dziecko dostało jeszcze biegunke i wymioty okazało się że 5 letnie dziecko dostało dawke leku dla 40 kg człowieka. Więc nie wiem dlaczego młodzi stażyści mają się uczyć na niewinnych dzieciach a nie przyjmują ich wyuczeni do tego pediatrzy??


Przykre :| Kiedy ja źle przykleję płytkę , to mi za to nie płacą. Pediatrów ta zasada widać nie obowiązuje , tym bardziej , że na zlecenie koncernów farmaceutycznych eksperymentują na dzieciach. Będzie ADHD po szczepieniach , czy nie ? :| Inna sprawa , że takich wyuczonych i pomnych przysięgi Hipokratesa już nie ma. Osobiście uważam dr Nareckiego za ostatniego ze sprawiedliwych. W neoliberalnym państwie , gdzie wszystko jest na sprzedaż , również zdrowiem się handluje.

Nie szczepić ... tak wiem , że nie na temat. Rację ma Stefan :

~majętny Stef napisał(a): Szpital nie może leczyć bo jak leczy to się zadłuża.
Jak się zadłuża to leci w rankingu w dół, a rankingi są najważniejsze dla propagandy sukcesu.


Powodzenia Mamo :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie