Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pies z Asnyka

7048
#nnao nieaktywny
20 marca 2015r. o 18:59
Pracuję na Asnyka i od kilku już dni widuję tam przebiegającego psa i nikogo w pobliżu, kto mógłby być jego właścicielem. Pies jest średni, wygląda na kundla, ma szorstką, jasną sierść i obrożę. Wyraźnie kogoś szuka, bo przebiega tamtędy kilka razy dziennie; próbowałam go dzisiaj złapać i przekazać straży miejskiej, ale nie udało się. Ktokolwiek kojarzy tego psa i jego właściciela?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13413
#bartosz nieaktywny
20 marca 2015r. o 19:31
może jakieś zdjęcie tego pieska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
20 marca 2015r. o 20:33
Może to typowy "wędrowniczek" , wie gdzie ma swojego pana i potrafi tam powracać. A rozgląda się za suczkami gdyż jest to pora , gdy sporo suk ma cieczki...

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 marca 2015r. o 0:11
zew natury został niektórym wyjaśniony. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7048
#nnao nieaktywny
21 marca 2015r. o 9:38
Najserdeczniejsze podziękowania za podanie najbardziej oczywistego powodu dla którego piesek może hasać po mieście o tej porze roku :) Na pewno będzie to pomocne w chwili kiedy psa potrąci w końcu samochód. Ale co tam, w końcu takie jest już prawo natury!

A tak bardziej poważnie - w tym okresie szczególnie powinno się pilnować swoich niewykastrowanych/niewysterylizowanych pupili. Temat założyłam, żeby przy odrobinie szczęścia dotrzeć do jego właścicieli, bo wydaję mi się, że tego samego psa widywałam wcześniej spacerującego z mamą i dzieckiem.
Pies jest oblepiony brudem, ma skołtunioną sierść, biega w centrum miasta, a zdaje się że nie powinien. Więc jeśli ktoś rzeczywiście coś wie na temat konkretnego psa to proszę o komentarz :)

Zdjęciem niestety nie dysponuję, bo trudno psa złapać nawet na nim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 marca 2015r. o 12:29
zamiast pisać na forum ,zgłoś do sm ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7048
#nnao nieaktywny
21 marca 2015r. o 13:00
~ napisał(a): zamiast pisać na forum ,zgłoś do sm ;)


Straż miejska o psie wie, a ten dalej biega na ulicy. Jeszcze jakieś przydatne uwagi? :)
Proponuję ci zając się w końcu czymś pożytecznym zamiast udzielać się w temacie, do którego niewiele wnosisz. Nie masz do powiedzenia nic na temat psa, jego lokacji i właściciela mimo to ciągle starasz się być niezwykle błyskotliwy i sarkastycznie dowcipny.

Jeśli nie pomagasz to przynajmniej (!) nie przeszkadzaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4290
Kamyk
21 marca 2015r. o 18:02
Witam

Przez kilka dni widywałem tego pieska przed klatką nr 18, prawdopodobnie z jakiegoś powody ten piesek tam przesiaduje. ;)

Jak będzie jeszcze to pstryknę fotkę i dodam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza