Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wzywają do woja

~ niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 15:17
Wystraszyl sie koguta;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 kwietnia 2015r. o 15:23
ale ''taxi'' też ma coś podobnego a i numer boczny posiada... ;)
ni myślę że to ''glina'' bo nie ryzykował by emerytury...

może warto zapytać jakiego koloru ''kogut'' bo a nuż ''bogu ducha '' winny policjant będzie na patrolu albo jeden z bolesławieckich ''rangersów'' i niechcący klucznik jakimś kluczem go poczęstuje ...np. kluczem ''francuskim'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~łobuz niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 16:45
~klucz-nick napisał(a):
~łobuz napisał(a): buhahahahahah na policje idzie buhahahahah . wczoraj był pryma aprilis. tu tez widać ograniczone wypowiedzi klucz-nicka.
ty buraczku nie masz nic innego do roboty??pojeżdzij sobie swoją bmw,adrenalina ci skoczy,jak ją wogóle masz,a tak pozatym to spadaj bo mi do pięt nie dorastasz,tobie też mam podać miejsce gdzie mi w oczy powiesz co o mnie myślisz?? :P

nie umiesz czytać? chyba wyraźnie napisałem ze jesteś ograniczony. ale teraz widzę że jesteś po prostu tępakiem. a na takich buraków szkoda czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 17:40
haha :*
fajnie napisane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~łobuz niezalogowany
3 kwietnia 2015r. o 12:30
jestem ograniczonym umysłowo ...em nie mam bmw kłamałem,ale przepraszam klucznika za moją głupotę

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
3 kwietnia 2015r. o 12:34
~klucz_nick napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): 18 g orlen 1000 lecia,jak wyglądasz i jakim autem będziesz żebym cię poznał łajzo. :P już tu paru takich było co to nie przyjeżdzali na spotkania ,jak masz stchurzyć to od razu napisz bo szkoda mojego czasu. :P
Nie lubię się powtarzać powiedziałem raz a ty mi tu nie zmieniaj godzin! Bo wychodzi na to ze ty nie chcesz albo się boisz! A poznasz mnie po kogucie na dachu i num.bocznym.
taxi to jaki był problem żeby podjechać, chyba ci się kurs trafił bo ani na orlenie, ani pod hotelem cię nie było,a po mieścię cię nie będe ganiał bo nie mam 20 lat,tchórz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz_nick niezalogowany
3 kwietnia 2015r. o 12:37
mam samochodzik na baterie to moja taxi,wiem że jestem nienormalny ale jak wezmę leki to jestem spokojny,a dziś już brałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
3 kwietnia 2015r. o 15:25
ten łobuz i ten klucznik taksówkarz to jakieś sfrustrowane robaki,ja nigdzie nie mogę się doszukać gdzie klucz-nick kogoś obraża,jego posty są mądrze napisane, żartowniś musi być bardzo inteligentny, a te dwa głąby muszą mocno zazdrościć wypowiedzi skoro go tak prymitywnie atakują.pozdrowienia dla klucz-nicka nie daj się buractwu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza