Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poszukiwacze skarbów z Trzebienia
~gdzie skarb??? niezalogowany
25 marca 2015r. o 21:36
~???? napisał(a): Zastanawia mnie w tym wszystkim jaki cel miała pani M jeśli dobrze usłyszałem szwagierka panów ,,Galósów.,jeśli to wszystko jest prawdą,to dlaczego poleciała z tym do pana Pilichewicza ?Co do tych dwóch panów to szkoda słów-,,głupi i głupszy''


Bo to jest bliższa i dalsza rodzina. Jak widać teraz bardzo skłócona :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chomik niezalogowany
25 marca 2015r. o 21:48
a co jesli ten artykuł to pomowienie i osoby w nim oczerniane załoza sprawe w sadze o zniesławienie ? czy portal Bolec info wypłaci odszkodowanie ? bo z tego co wiem juz kilku osobom zostały załozone sprawy o zniesławienie i skadanie fałszywych zeznan miedzy innymi panu pilichowiczowi . czy portal Bolec info zdaje sobie sprawe iz zamieszcza domniemane opisy zdazen i wkłada słowa np w usta ,,MICHASKI ,, czy sa jakies potwierdzenia ze naprawde tak powiedziała ? bo z teo co wiem ona o niczym takim niema pojecia .

pan komandos przyznał sie do popełnienia przestepstwa bo prowadzenie poszukiwan w ziemi bez odppowiednich pozwolen nadlesnictwa albo konserwatora zabytkow jest przestepstwem . takie jest prawo
TAK JAK SKŁADANIE FAŁSZYWYCH ZEZNAN I OCZERNIANIE INNYCH OSOB

na miejscu osob oczernianych w tym artykure tzn MICHASKA , MERDOL , SIWY odrazu po przeczytaniu tego artykułu udałbym sie do adwokata i do prokuratury z informacja o popełnieniu przestepstwa ps. kazdy kto rozpowszechnia informacze oczerniajace ludzi bez dowodow podlega pod kodeks karny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomek niezalogowany
25 marca 2015r. o 21:54
ładnie sie dzieje , chyba portal Bolec info bedzie miał problem za publikowanie zniesławien , ciekawe czy was na to stac ? co ze sprawdzeniem wiaryodnosci obydwu panow .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grundman niezalogowany
25 marca 2015r. o 22:03
wybite okna , proba podpalenia i usiłowanie przejechania . straznicy chyba sie postarzeli w latach 70 niedaleko zamku czocha byli bardzej skuteczni i zabijali za samo wspomnienie o ukrywaniu skarbow . pod złotoryja mieszkał były Esesman ktory ukrywał złoto wrocławia tzn kilkadziesiad skrzynek do 1945 przechowywanych w prezydium policji we wrocławiu . o skrytkach rundmana nie wspomne .

Bałbym sie na miejscu tych panow zmartwychwstania zołniezy Werfolfu tzn wilkołaka działajacych tylko po 2 wojnie na terenie dolnego slaska .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2015r. o 22:39
Sluchajcie dalej wypowiedzi szanownych Panow. W szczególności ,,Przedsiebiorcy``,który straszyl gosci swoich klientow ze nie potrafia sie zachować i wywiezie ich do lasu bo on ma znajomosci ;)...haha Czy to jest BolecPlotek czy wazne informacje z Boleslawca i okolic. Jak dla mnie zero spójności w wypowiedziach Panów. Az wstyd mi ze tu mieszkam..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 marca 2015r. o 0:20
Ktoś usilnie próbuje "rozmydlić" temat.
Bardziej wiarygodny jest "komandos".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fanka niezalogowany
26 marca 2015r. o 20:03
Panie Tadku jak pan pięknie wygląda w tym kapeluszu i ten tors oglądałam ten filmik ze 100 razy i za każdym razem miałam mokro oj jakbym się do pana dopadła ty mój comandosie to byś zobaczył gdzie raki zimują.a po drugie jak pan mógł się tak w konia zrobić .I LOVE YOU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MAGISTER TADEK niezalogowany
27 marca 2015r. o 9:47
PAN MAGISTER PRZEMEK SIWY TAKA SZKOLE SKONCZYL ZE JOZEK PISZE PRZES U ZWYKLE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza