Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

MBank

~ niezalogowany
26 marca 2015r. o 20:02
Alior sync tzn teraz t-mobile uslugi bankowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 marca 2015r. o 20:19
~ napisał(a): To jaki bank polecacie.?


Meritum Bank, blisko 2 lata klient, za prowadzenie 0 zl bez haczykow, za karte 0 czy zaplacisz czy nie, wybierac kase mozesz w bankomatach innycb bankow bez dodatkowych oplat. W regulaminie mozna oczywiscie doszukac sie i operacji ktore sa platne, ale tu chodzi o jakies przelewy w innej walucie, w oddzialach, za wydanie tokena, wyciagi listowne i itp mniej popularne akcje, krajowe tradycyjne przelewy bez oplat. Na plus rowniez konto oszczedniosciowe z oprocentowaniem 2,75 %.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 marca 2015r. o 7:59
W zachodnim teraz wymyslili automat z biletami jak w urzedzie pracy. Nie dosc ze cicho wywoluje to spowalnia bo jak nie ma wywolywanego numerka to czekaja zamiast wolac nastepny. Mowia ze to dla ulatwienia-ciekawe dla kogo bo na pewno nie dla starszych osob ktore nie dowidza albo nie doslysza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zybi niezalogowany
27 marca 2015r. o 13:13
w mBanku od kwietnia 6 zł za karte... poza darmowymi Meritum i T - mobile, jest jeszcze smart bank
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 marca 2015r. o 14:44
ja jestem w mbanku, pobieraja niecałe 2 zł ale nawet nie przyjrzałam się za co. najbliższy punkt w legnicy tam gdzie mediamarkt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
27 marca 2015r. o 14:52
W Eurobanku jedyna opłata - to 3 zeta za token. Poza tym się zarabia (odsetki, programy lojalnościowe). Ja jestem zadowolona :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Demonides niezalogowany
27 marca 2015r. o 19:01
Zakladajac konto do końca marca za konto 0 zl, 4% oprocentowania na bieżącym. Oplata jedynie za kartę jeżeli nie zaplacisz nią na kwotę 100zl. Jak zaplzcisz to 0 (ZERO) Polskich Złotych za kartę, czyli zero złotych i zero groszy za rachunek, kartę i zysk od Twoich wpływów na 4%.

Nie to co w BZWBK czy PKO BP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Demonides niezalogowany
27 marca 2015r. o 19:05
Zapomniałem dopisać w jakim banku :)
Ofertę taką ma obecnie MBank.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.