Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Motocyklista pędził drogą krajową 229 km/h
~ niezalogowany
28 marca 2015r. o 11:21
Jak policjanci szybko musieli jechać i jakie stwarzali zagrożenie na drodze dla użytkowników ruchu? Ilu ludziom policja bolesławiecka zaszkodziła, była ponad wszelką wątpliwość złośliwa, przekroczyła swoje uprawnienia ? Kto dzisiaj poważa policję ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 marca 2015r. o 15:56
~ napisał(a): Jak policjanci szybko musieli jechać i jakie stwarzali zagrożenie na drodze dla użytkowników ruchu? Ilu ludziom policja bolesławiecka zaszkodziła, była ponad wszelką wątpliwość złośliwa, przekroczyła swoje uprawnienia ? Kto dzisiaj poważa policję ?
JA - BO GDYBY TEN MOTOCYKLISTA POTRĄCIŁ KOGOŚ TWOJEGO Z RODZINY TO PIERWSZY BYŚ PISAŁ NA STRONIE 'GDZIE BYŁA POLICJA ,ZA CO IM PŁACIMY -NIEROBY ITP'.GDYBY TAK NIE PĘDZIŁ TO NIKT ZA NIM BY NIE JECHAŁ -ZROBILI TO OD CZEGO SĄ- ROZUMIESZ JUŻ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~omen amen niezalogowany
28 marca 2015r. o 16:00
pozniej dla tekiego "motocykliwsty" trza bedzie robic zbiorke pieniedzy ! lub 1%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
28 marca 2015r. o 18:47
zrobiłem motorami wiele kilometrów , zwiedziłem większość Irlandii, , nie mówię, nie raz na budziku pojawiło sie 260,lecz teraz już zwolniłem :) może dlatego ze motorku brak :) prędkość uzależnia !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 marca 2015r. o 20:49
CNC napisał(a): zrobiłem motorami wiele kilometrów , zwiedziłem większość Irlandii, , nie mówię, nie raz na budziku pojawiło sie 260,lecz teraz już zwolniłem :) może dlatego ze motorku brak :) prędkość uzależnia !! !!


Chory czy "uzależniony" powinien się leczyć a nie chwalić się swoją głupotą. Zdrowy i myślący - pasjonat szybkiej jazdy - wybiera odpowiednie miejsce gdzie nie zagraża innym (najbliższy Tor Poznań lub inny).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2015r. o 15:56
http://wiadomosci.onet.pl/podhale/nowy-targ-smiertelny-wypadek-motocyklisty/gdc2v2
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
29 marca 2015r. o 16:01
~ napisał(a): http://wiadomosci.onet.pl/podhale/nowy-targ-smiertelny-wypadek-motocyklisty/gdc2v2


na cholerę tu to dajesz , kolejna osoba która chce nas przekonać ze motory są złe !! ludzie bez żadnej pasji i zainteresowań są biedni :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2015r. o 16:09
CNC napisał(a): ludzie bez żadnej pasji i zainteresowań są biedni :>


Pasją nazywasz kretyńską jazdę na motorze?
Puknij się w łeb to może zrozumiesz!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza