Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Mam indeks"
~majętny Stef niezalogowany
29 marca 2015r. o 13:25
Nie rozumiem co ten konkurs daje. Wymieniłaś wszystkie podstawowe uniwersytety do których dostanie się każdy baranek który maturę zda.
Ja wiem że trzeba mieć maturę aby iść na studia tylko mówię też o studiach bez matury bo braki są takie że już nawet tak ludzi wpuszczają za mury uczelni a później dają im miejsce na drugim roku niezależnie jak tą maturę baranek zda, już bez konkursu.

Jak dziewczyna ma wiedzę to maturę zda i co jej daje taki konkurs jak oceny z matury same ją zakwalifikują?
Ci co organizują konkurs jak i uczelnie wiedzą że jeżeli ktoś ten konkurs wygra to na wymarzone studia się dostanie i dają takiemu nagrodę bo nic nie ryzykują.

To tak jakby Hołowczycowi dać szkołę nauki jazdy bez kursu na egzaminatora.
Każdy wie że gość potrafi jeździć samochodem więc nie ma ryzyka że szkoła nauki jazdy tępakowi się dostanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
29 marca 2015r. o 13:32
~majętny Stef napisał(a): Nie rozumiem co ten konkurs daje. Wymieniłaś wszystkie podstawowe uniwersytety do których dostanie się każdy baranek który maturę zda.
Ja wiem że trzeba mieć maturę aby iść na studia tylko mówię też o studiach bez matury bo braki są takie że już nawet tak ludzi wpuszczają za mury uczelni a później dają im miejsce na drugim roku niezależnie jak tą maturę baranek zda, już bez konkursu.


Podaj konkretny przykład.

~majętny Stef napisał(a): Jak dziewczyna ma wiedzę to maturę zda i co jej daje taki konkurs jak oceny z matury same ją zakwalifikują?
Ci co organizują konkurs jak i uczelnie wiedzą że jeżeli ktoś ten konkurs wygra to na wymarzone studia się dostanie i dają takiemu nagrodę bo nic nie ryzykują.


Satysfakcję. I mniej stresu na maturze : ). Przecież od zawsze takie osoby zostawały laureatami tych konkursów, które z łatwością by się dostały na studia i bez tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2015r. o 13:39
Koniec świata ma indeks,a ja mam dowód osobisty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2015r. o 13:40
Koniec świata ma indeks,a ja mam dowód osobisty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
29 marca 2015r. o 13:41
kc napisał(a):

Podaj konkretny przykład.


Wpisz sobie w google "studia bez matury".
Nawet ostatnio dostałem ulotkę na ulicy we Wrocławiu o takich studiach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
29 marca 2015r. o 14:09
~majętny Stef napisał(a):
kc napisał(a):

Podaj konkretny przykład.


Wpisz sobie w google "studia bez matury".
Nawet ostatnio dostałem ulotkę na ulicy we Wrocławiu o takich studiach.


Znalazłam coś takiego :

"Szkoły prywatne próbują ratować swoje budżety po tragicznych wynikach tegorocznych matur. Po tym, jak 29 proc. maturzystów nie zdało egzaminu dojrzałości, uczelnie niepubliczne postanowiły znaleźć sposób na to, by nie stracić studentów. Proponują osobom bez matury status wolnego słuchacza. Jeśli słuchacze zdadzą maturę oraz egzaminy, od razu trafią na drugi rok. Jednak jest to niezgodne z prawem."

"Ministerstwo Nauki ostrzega, że uczelnie postępują niezgodnie z prawem i naruszają przepisy o szkolnictwie wyższym. Eksperci mówią, że przedmioty zaliczone przez wolnego słuchacza nie mogą zostać zaliczone na poczet studiów. – Osoby te muszą ponownie zaliczyć wszystkie przedmioty i zdać egzaminy, gdy staną się faktycznymi studentami uczelni - podkreślił resort."

Jak to się ma do Tego co napisałeś powyżej i do wygranej tej dziewczyny. Jeśli przynajmniej część z listy Uniwersytetów, wklejonej przeze mnie, nie jest Twoim zdaniem najwyższej klasy w Polsce , to jakie, Twoim zdaniem są ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2015r. o 14:28
zebym ja cie czlowieku rozumial. Masz tytul doktora. Gratuluje. Kiedys w tv mango byly studia przez telewizje. Cenne te tytuly. Nalezy Ci się bukiet kwaitow i laurka. Jezu jezu.
Słowo - wiesz czym jest słowo?
Wiesz ile jedno slowo posawione obok drugiego i obok trzebiego moze miec znaczen kierowanych, interpretowanych, ocenianych, ilustorwanych. Ile jedno slowo ma w sobie przeslanek, wartosci znaczen, czy to patrzac z osobna tych cech czy tez patrzac z mozliwosci komponowania ich w jeden argument o roznych walorach przekazu. Tyle ile kombinacji ich laczenia, ile kobimnacji interpretacji poprzez cała game roznorodengo sposobu indywidualnego odbioru przekazu. Masz jezyk i nawijasz. Ilosc rowna nieskonczonosci. Pokretnosc polszczyzny (to stiwerdzenie ogolne mojawie o walorach naszego jezyka) daje wam mozlwosci tworzenia tego czego jestescie przykladem. Kreowania wlasnego swaitopogladu. Czyli jest na cala poslka, tyle w tej polsce zdan ilu obywateli. Bez ladu skladu sensu. Nawijamy dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2015r. o 14:33
Chce sie dziewczyna uczyc. Super. Brac z nije przyklad a nie najazd, najazd najazd. Studia bez matury. Tego stweirdzenia się czepaiasz. Wlasnego stweirdzenia sie czepaisz. Dlaem ci przyklad dlaczego szukasz sam problemu w tym co piszesz. Bo wszedzie widzisz spisek a spisku nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.