Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

pytanie do doświadczonych mam:)

9629
#playboyek nieaktywny
30 marca 2015r. o 12:41
Witam
wprawdzie forum na temat ginekologów już istnieje ale mam pytanie odnośnie badań. Jestem w 5 miesiacu ciąży a mój ginekolog prowadzący do tej pory jeżeli chodzi o badania wysłal mnie na grupe krwi i cukier.Dlatego zwracam sie z pytaniem do was: czy będąc w 5 miesiacu miałyscie już jakieś bardziej specjalistyczne badania? Mam wątpliwosci co do kompetencji mojego ginekologa i dlatego chce poznac opinie innych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama 2dzieci niezalogowany
30 marca 2015r. o 13:31
Jesli chcesz miec komplet badan i pewnosc ze wszystko jest ok polecam dr Ziólkowskiego. On tworzy niemal encyklopedie ciezarnej nawet w szpitalu sie dziwia jego skrupulatnosci. Ja polecam korzystalam dwa razy i jestem zadowolona. Minus to ze wszystko platne wizyty i badania. Ale zdrowie najwazniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
30 marca 2015r. o 13:45
Nie każdą stać na to żeby za każdą wizytę i badania płacić. Oczywiście zdrowie jest najważniejsze ale to, że kobieta w ciąży zapłaci za wizytę i badanie nie da jej ani dziecku zdrowia. Specjalnie odnalazłam moją kartę ciąży i jak z niej wynika co drugi miesiąc miałam robioną morfologię i mocz, chyba 2razy badany poziom glukozy, za zgodą wykonują też badania serologiczne i wszystko na kasę chorych a chodziłam do Pani dr Pawlik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~basia niezalogowany
30 marca 2015r. o 16:29
Ja na poczatku ciązy miałam pakiet badań kosztował On chyba 180 zł. Badanie na GBS i HBS (wymagają do porodu), HIV, WR, toksoplazmoza, rożyczka, grupa krwi, pozniej w 6 miałam glukozę, paciorkowce- wymaz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inka niezalogowany
30 marca 2015r. o 17:25
W biomedzie u dr Downara-Zapolskiego na NFZ miałam prawie co każdą wizyte badania do wykonania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 marca 2015r. o 17:57
Tylko z tego co wiem, to dr Downar już nie przyjmuje w Biomedzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 marca 2015r. o 18:10
~ napisał(a): Tylko z tego co wiem, to dr Downar już nie przyjmuje w Biomedzie.

Nadal przyjmuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 marca 2015r. o 22:11
A skąd masz taką informację?? Ja ostatnio byłam, to Pani mi powiedziała, że dr Downar już u nich nie przyjmuje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo