Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sala weselna - Ołobok

~MoniK niezalogowany
30 marca 2015r. o 12:59
Witam, czy któraś para robiła może wesele na sali Stodoła w Ołoboku i może się wypowiedzieć na ten temat??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
30 marca 2015r. o 14:47
Ja wprawdzie nie organizowałem tam przyjęcia, ale miałem przyjemność prowadzić tam imprezę - miejsce jest świetne, bardzo dobrze zaprojektowane (widać, że maczali w tym palce ludzie, którzy na weselach zjedli zęby). Bardzo dobra akustyka, fotografowie też bardzo sobie miejscówkę chwalą. Jedzenie było bardzo dobre - o cenach się nie wypowiem, bo nie znam. Jedyny problem to odległość od miasta - ale jeśli to wam nie przeszkadza, to bierzcie!:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Teresa niezalogowany
30 marca 2015r. o 18:24
Sala jest piękna jak również wyposażenie.Ponoć mają też juz pokoje do wynajęcia.Bywałam tam wczesniej na imprezach i wiem to napewno -jedzenie bardzo dobre.Mają też swój fajny zespół.A odleglość to napewno nie problem w tych czasach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13414
#xp5010 nieaktywny
30 marca 2015r. o 20:36
Najgorsze sa pakiety
dam znizke na jedzenie jak wezmiecie zespol
Jak jest fajna knajpa to zespol do kitu lub odwrotnie
Juz kiedys moja znajoma skorzystala z takiego ukladu w Kaczorowie pod Jelenia Gora Zespol po prostu porazka . Wlasciciel tak zachwalal zespol i dal kilka procent znizki zeby tylko go wziac Potem okazalo sie ze szefem zespolu jest jego syn No i tak wyszlo ze reka reke myje
A wesele najgorsze na jakim bylem knajpa zreszta niewiele lepsza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eryka 63 niezalogowany
30 marca 2015r. o 21:46
sala sliczna , mozna dobrac swoje kolory jako dodatki , jesli para chce ma auto do slubu ,panna mloda makijaz , fotograf .... wszystko mozna dogadac z wlascicielami .... jest miejsce dla maluchow mozna nawet miec opieke na miejscu dla dzieciakow gdy rodzice chca sie bawic a dzieci nie chca jeszcze spac :> co tylko dusza za pragnie ... maja swoja stronke na facebook - zajrzyjcie tam... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~opinia niezalogowany
31 marca 2015r. o 5:55
Witam, z mojego punktu widzenia ,a miałem tam wesele mojego syna , jest wszystko dopięte na ostatni guzik .pozdrawiamy przesympatyczny personel J.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Teresa niezalogowany
31 marca 2015r. o 12:55
Do XP 5010- nie napisałam ,że orkiestra musi być od nich tylko ,że też mają,jak kto chce tak zrobi ,to żaden pakiet
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 marca 2015r. o 13:04
~Teresa napisał(a): Do XP 5010- nie napisałam ,że orkiestra musi być od nich tylko ,że też mają,jak kto chce tak zrobi ,to żaden pakiet


Teresa - nie denerwuj sie, przeciez XP w ogole w temacie nie napisal...najwidoczniej nie uczono wtedy czytania ze zrozumieniem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.