Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niedola przedsiębiorcy
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
1 kwietnia 2015r. o 5:45
~ napisał(a): Ja tez jestem przedsiębiorca z Nc i buduje droga inwestycje w postaci nieruchomosci i tez nie mam drogi dojazdowej i co z tego??? Wszystko robię na własny koszt i nie płacze i nie żale sie nikomu, ponieważ przedsiębiorca to jak sama nazwa wskazuje osoba przedsiębiorcza która nie czeka aż ktos wyłoży pieniądze na tacy. Jest wiele innych możliwości rozwiązania problemu, a do zadań gminy nie należy dokładanie sie do remontu i naprawy dróg dla przedsiębiorców. Niedola przedsiębiorcy ja bym to nazwał niedorajda i tyle...


Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że droga o której mówimy to droga gminna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luk niezalogowany
1 kwietnia 2015r. o 6:25
~ napisał(a): Ja tez jestem przedsiębiorca z Nc i buduje droga inwestycje w postaci nieruchomosci i tez nie mam drogi dojazdowej i co z tego??? Wszystko robię na własny koszt i nie płacze i nie żale sie nikomu, ponieważ przedsiębiorca to jak sama nazwa wskazuje osoba przedsiębiorcza która nie czeka aż ktos wyłoży pieniądze na tacy. Jest wiele innych możliwości rozwiązania problemu, a do zadań gminy nie należy dokładanie sie do remontu i naprawy dróg dla przedsiębiorców. Niedola przedsiębiorcy ja bym to nazwał niedorajda i tyle...


Ty jesteś łosiem a nie przedsiębiorcą. Gmina nie robi łaski, po to tych decydentów wybieramy, żeby m.in. tobie stwarzali warunki do przedsiębrania. Gminne urzędasy tylko zacierają ręce jak im się trafi taki spec, co nawet jak nie musi to wywala własna kasę. Smutne to:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
1 kwietnia 2015r. o 9:34
Przedsiębiorca od lat płaci podatek od nieruchomości, zatrudnia pracowników płacąc również podatki...a Gmina (patrz: Burmistrz) nie ma ochoty wspierać przedsiębiorcy, ma jedynie ochotę jak zawsze wyciągać rękę po kasę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2015r. o 10:19
~ napisał(a): Ja tez jestem przedsiębiorca z Nc i buduje droga inwestycje w postaci nieruchomosci i tez nie mam drogi dojazdowej i co z tego??? Wszystko robię na własny koszt i nie płacze i nie żale sie nikomu, ponieważ przedsiębiorca to jak sama nazwa wskazuje osoba przedsiębiorcza która nie czeka aż ktos wyłoży pieniądze na tacy. Jest wiele innych możliwości rozwiązania problemu, a do zadań gminy nie należy dokładanie sie do remontu i naprawy dróg dla przedsiębiorców. Niedola przedsiębiorcy ja bym to nazwał niedorajda i tyle...

Odezwał się wielki przedsiębiorca z Nowogrodźca składa w piwnicy długopisy jako chałupnik i ma się za przedsiębiorcę,Relich nie ma pieniędzy na żadną drogę a takich dróg gminnych są setki.Niech budują fontanny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nieznany niezalogowany
1 kwietnia 2015r. o 13:31
brakuje kasy na drogi... jasne i co jeszcze wymyśli burmistrz... Na swoje wypłaty jak widać ma... zarobek około 15 tysięcy, niech zarabia o 5 mniej to i gmine będzie stać na drogi i chodniki oraz na swoją gmine... aż szkoda patrzeć Przedsiębiorca chce rozkręcić interes to trzeba im kłody pod nogi rzucać żeby nikt nie wiedział że taka wiocha istnieje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Veto niezalogowany
1 kwietnia 2015r. o 13:39
Relich nie ma już argumentów, jedzie na oparach ,położył gminę na łopatki jest skończony , dlatego musimy go odwołać ze stanowiska burmistrza. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~korin47 niezalogowany
1 kwietnia 2015r. o 14:29
Jakiego wybraliscie takiego macie-bez zbędnych i głupich komentarzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
1 kwietnia 2015r. o 15:51
RR był świetnym bankowcem i jest jeszcze lepszym burmistrzem :P a lemingi niech się pozabijają :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza