Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Paniusia z pieskiem

~ niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 14:21
Ludzie w was więcej nienawiści niż we wściekłych psach.To was się bać należy..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
6 kwietnia 2015r. o 14:32
~ napisał(a): Ludzie w was więcej nienawiści niż we wściekłych psach.To was się bać należy..
Właśnie, ot i cała 'historyja'. To jaki jest pies w dużej mierze zależy od właściciela a jeśli pies z natury jest groźny to trzeba zastosować odpowiednie środki do których należy np. kaganiec. Wiadomo, że są rasy dużych psów, które są łagodne a czasem mały kundelek potrafi być bardzo agresywny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 14:37
właściciel odpowiada za swojego psa,jeżeli twój pies pogryzie kogoś z mojej rodziny to ja pogryzę ciebie zapamiętaj to sobie osobo nieodpowiedzialna lekkomyślna. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaa niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 16:55
~anty-kaganiec napisał(a): a ty bys chciala chodzic na smyczy i w kagancu? no chyba nie !


PAJACU,IDĄC ULICĄ I W MIEJSCU GDZIE PRZECHODZĄ LUDZIE POWINIEN PIES MIEĆ KAGANIEC!!JAK ZAATAKUJE DZIECKO CZY KOGOŚ INNEGO TO CO W TEDY??W CHACIE TRZYMAJ SE PSA JAK CHCESZ,BEZ KAGAŃCA CZY JAK WOLISZ.ALE W MIEJSCU PUBLICZNYM?BEZ JAJ..JAK BYŁEM MAŁY TO SĄSIAD MIAŁ PSA KTÓRY MNIE ZNAŁ DOBRZE.PODCZAS ZABAWY Z KOLEGAMI NAGLE PODBIEGŁ I TAK MNIE UGRYZŁ ŻE TYDZIEŃ W SZPITALU LEŻAŁEM JAKO MAŁY CHŁOPIEC.A SĄSIADKA TEŻ MÓWIŁA '' ON NIE GRYZIE''....PSY POTRAFIĄ WŁAŚCICIELA ZAGRYŹĆ .WIĘC NIE UFAJ AŻ TAK CZWORONOGOWI PEWNY SIEBIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 20:25
jaa piszesz bzdury.To co ty chciałbys co ci się wydaje że jest a jak faktycznie według przepisów jest to są odrębne sprawy.Doucz się a nie zapluwaj klawiatury z nerwów.

A wy drogie mamy uczcie odpowiedniego zachowania wobec zwierząt a nie straszycie je i wychowujecie w panice .
Wszędzie wskazany rozsądek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 20:32
-nie skoro puszczanie psa samopas to rozsądek to pogratulować ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 20:33
Tak nie napisałem.Puszczanie psa samopas to lekkomyślność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:P niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 21:20
A ja jestem za kagańcami dla rozdartych dzieciarów i ich mamuś . Smycz też wskazana i kojec w obrębie placu zabaw. :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.