Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ślub w Bolesławcu

~ja niezalogowany
3 kwietnia 2015r. o 19:58
W parafi Cyryla i Metodego na ul. Łasickiej. Bardzo fajny ks Wojciech.
polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roterdam niezalogowany
3 kwietnia 2015r. o 20:36
Klucz-do Wc.. Ja padam tez na kolana jak widze Twoje puste wypowiwdzi placku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 8:54
~klucz-nick napisał(a):
~Anna napisał(a): Witam, proszę o radę, w którym kościele w Bolesławcu wyprawić ślub aby odbył się w miłej i przyjemnej atmosferze, kazanie nie było zaskoczeniem, a ksiądz nie robił większych problemów, oboje z narzeczonym nie jesteśmy z Bolesławca ale chceMY zorganizować w tym mieście wesele tak więc i ślub, będę wdzięczna za wszelkie informację to której parafii się wypozdrawiam
nie bierz ślubu kościelnego,nie bierz żadnego ślubu,Qrwa jak widzę że ktoś się cieszy że bierze ślub ,to padam na kolana.


hahaha a za rok rozwód ,dzisiaj to lepiej sie nie żenić szkoda kasy i czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
24 listopada 2015r. o 17:08
Witam, czy orientuje się ktoś, który USC w okolicy udzieliłby ślubu w poniedziałek wielkanocny? Czy ktoś brał w ogóle ślub w lany poniedziałek? Z góry dziękuję za pomoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olga niezalogowany
24 listopada 2015r. o 20:05
Probuj we lwowku. Udzielaja slubow od poniedzialku do soboty. Nie wiem jak w niedziele i swieta ale zadzwonic mozna. Ja bralam tam w piatek, sala piekna, stara z klimatem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2015r. o 20:20
~ja napisał(a): Witam, czy orientuje się ktoś, który USC w okolicy udzieliłby ślubu w poniedziałek wielkanocny? Czy ktoś brał w ogóle ślub w lany poniedziałek? Z góry dziękuję za pomoc.


A czy to tak trudno zadzwonić i zapytać?? Chcesz rodzinę zakładać a nie potrafisz sam/a zdobyć podstawowej informacji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2015r. o 22:32
Wszędzie teraz pelno rozwodów. Ludziom odbija i szukają nie wiadomo czego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
24 listopada 2015r. o 22:38
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
~Anna napisał(a): Witam, proszę o radę, w którym kościele w Bolesławcu wyprawić ślub aby odbył się w miłej i przyjemnej atmosferze, kazanie nie było zaskoczeniem, a ksiądz nie robił większych problemów, oboje z narzeczonym nie jesteśmy z Bolesławca ale chceMY zorganizować w tym mieście wesele tak więc i ślub, będę wdzięczna za wszelkie informację to której parafii się wypozdrawiam
nie bierz ślubu kościelnego,nie bierz żadnego ślubu,Qrwa jak widzę że ktoś się cieszy że bierze ślub ,to padam na kolana.


hahaha a za rok rozwód ,dzisiaj to lepiej sie nie żenić szkoda kasy i czasu.


dokładnie tak :D żadnego ślubu !! poza tym ja ateista :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.