Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Szukam seksownej i bardzo gorącej 40-tki

9478
#lia nieaktywny
5 kwietnia 2015r. o 20:36
VECTOR napisał(a):
Bo to był komplement :)
To bardzo mi miło :) ale jak miało być wesoło to trzeba było osobny temat założyć a nie ''poważne'' ogłoszenia pisać :D Tylko jeszcze nie wiem czy mi tu można pisać bo do 40-stki mi daleko i zajęta jestem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
5 kwietnia 2015r. o 22:04
dotka napisał(a):
sloneczko010981 napisał(a): (...)Bo ja Ci napiszę szczerze, że już mi się przestali podobać panowie po 40, o starszych nawet nie wspomnę. Może dlatego, że jednego takiego mam właśnie w pokoju obok? ;)


polecam zmienić na młodszy model :-D

Oj, nie da rady, przecież miłość jest ślepa i na wiek nie patrzy :) . Ale czasem zerknę sobie na młodszego, nie powiem, a i moje kochanie lubi sobie na fajniutką kobietkę spojrzeć. Za patrzenie jeszcze po buzi nie dają. Chyba...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
5 kwietnia 2015r. o 22:19
sloneczko010981 napisał(a): Ale czasem zerknę sobie na młodszego, nie powiem, a i moje kochanie lubi sobie na fajniutką kobietkę spojrzeć. Za patrzenie jeszcze po buzi nie dają. Chyba...


Gdybyś kochała swojego partnera, to każdy inny mężczyzna wydawałby się Ci przy nim brzydki i nieciekawy i nie miałabyś powodów zerkać na innych, na tym właśnie polega sens powiedzenia, że miłość jest ślepa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
5 kwietnia 2015r. o 22:24
sloneczko010981 napisał(a):
Oj, nie da rady, przecież miłość jest ślepa i na wiek nie patrzy :) . Ale czasem zerknę sobie na młodszego, nie powiem, a i moje kochanie lubi sobie na fajniutką kobietkę spojrzeć. Za patrzenie jeszcze po buzi nie dają. Chyba...
OOOjjj zdziwiłabyś się, moja znajoma mężowi trzasnęła w twarz jak oglądał się za inną :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
5 kwietnia 2015r. o 23:19
Może więc go nie kocham? Tylko dlaczego nie wyobrażam sobie życia bez niego? No tak, nienormalni tak mają. ;)


Dopisane 05.04.2015r. o godz. 23:19:

Właśnie zapytałam mojego faceta, czy uważanie innego mężczyzny za przystojnego i interesującego jest z mojej strony nie na miejscu? Zdziwił się i odpowiedział mi jednym słowem -"Nie".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
5 kwietnia 2015r. o 23:24
sloneczko010981 napisał(a): Może więc go nie kocham? Tylko dlaczego nie wyobrażam sobie życia bez niego? No tak, nienormalni tak mają. ;)


Może go nie kochasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
6 kwietnia 2015r. o 10:35
lia napisał(a):
VECTOR napisał(a):
Bo to był komplement :)
To bardzo mi miło :) ale jak miało być wesoło to trzeba było osobny temat założyć a nie ''poważne'' ogłoszenia pisać :D Tylko jeszcze nie wiem czy mi tu można pisać bo do 40-stki mi daleko i zajęta jestem ;)


Ja też jestem zajęty pisaniem niepoważnie poważnych ogłoszeń ;) Ponieważ to jest moje ogłoszenie to masz pozwolenie na pisanie w nim :D :D


Dopisane 06.04.2015r. o godz. 10:35:

kc napisał(a):
sloneczko010981 napisał(a): Może więc go nie kocham? Tylko dlaczego nie wyobrażam sobie życia bez niego? No tak, nienormalni tak mają. ;)


Może go nie kochasz.


A może go kocha po swojemu ;) jeżeli jest szczęśliwa to tylko się cieszyć z tego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
6 kwietnia 2015r. o 10:42
Ufff od razu mi ulżyło, że mam oficjalne pozwolenie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza