Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

STARY GRUBAS ?

~taktoja niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 21:33
Hej , mam takie pytanko, widział ktoś z was starszego otyłego mocno męzczyznę ? tak 60-70 lat? Czy "grubasy" faceci żyją krócej ? kobiet po 80 nawet otyłych pełno a faceci ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 0:47
Komuś się nudzi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 3:36
~taktoja napisał(a): Hej , mam takie pytanko, widział ktoś z was starszego otyłego mocno męzczyznę ? tak 60-70 lat?


No co ty? Nigdy nie widziałaś księdza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 8:30
Mój dziadek jest z konkretnie otyłych ok.120 kg i ma 86 lat ale garść piguł,dziennie.Niema się czym jednak pocieszać bo ten wiek to sanacyjni ludzie a wojnę przeżyły raczej tylko mocne organizmy.My jesteśmy przesiąknięci chemią a dziadek lubi zjeść ale hamburgera to raczej nigdy nie jadł dlatego może mimo wagi jeszcze funkcjonuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
5 kwietnia 2015r. o 8:44
ja tam starych otyłych nie widuje , zapewne umierają na zawały, nadciśnienie i miażdżyce...co nie zmienia faktu ze otyłe kobiety są piękne :D więcej ciała do kochania :P [img=1428216289_shw2gux.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 9:08
:| mmmy kruszynka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 9:14
Wojciech Mann, Krzysztof Kowalewski Jerzy Urban
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 9:45
1.chyba cukrzyk,2.nie kojarzę3.faktycznie też ma co nosić
Pamiętam że jak byłam mała myslalam że dziadek jestem świętym Mikołajem w normalnych ciuchach bo tak wygląda równomiernie zbudowany z wielkim brzuchem i białą czupryną.Ostatnio śmiałam się z babcią że trzeba go w grudniu do galerii wysłać niech dorobi.Będzie Mikołaj jak z obrazka :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza