Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zapalili znicze i uczcili pamięć
~zacofany moher niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 21:27
Naprawdę tak trudno zrozumieć, że można mieć szacunek do człowieka, mimo, że ma inne poglądy polityczne? Szczególnie w obliczu majestatu śmierci.
Znałem pana Szmajdzińskiego, lubiłem go i brakuje mi go w polskiej polityce. Choć pewnie, gdyby żył, bardzo bym się z nim nie zgadzał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gizmo niezalogowany
13 kwietnia 2015r. o 9:50
Czy Komuchy to są kłamczuchy?????? Cały system komunistyczny przeniknięty jest stalinizmem, którego podstawą jest kłamstwo i manipulacja sposób na zdobywanie władzy i komunikację ze społeczeństwem, które skutecznie się ogłupia wmawiając mu, że działa się na rzecz jego dobra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
13 kwietnia 2015r. o 10:57
Gizmo,czy Ty wiesz ,co to jest komunizm,co to był stalinizm?Co to jest kapitalizm?A co za system jest w Skandynawii,lub Niemczech czy W.Brytanii?A co jest teraz w Polsce.Czytaj,słuchaj i to nie tylko jednej opcji.Włącz myślenie,bo powtarzasz komunały ostatniego 25 lecia.Kiedyś nie było aż tak żle,a teraz nie jest aż tak dobrze.Prawdziwego komunizmu nie było,a wypaczenia i patologie były i są nadal,a nie zanosi się na to,by ich nie było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2015r. o 11:48
Masz rację Gizmo , ale problem polega na tym , że obecna władza POpaprańców stosuje dokładnie taką samą metodykę , oprócz wywózki na Sybir. Okazało się , że Sybir jest nie potrzebny , bo Polacy sami spierdzielają z ziemi Ojców , zgodnie ze słowami Franka " powinni być tak biedni , żeby sami pchali się do roboty , do Niemiec ". Przecież Pierwszy Kłamca Trzeciej Rzeczpospolitej służy teraz Czwartej Rzeszy. A mafijne struktury nadal okradają Społeczeństwo pod przewodnictwem Skopanej Ewy. Wychodzi na to , że Polak i przed szkodą , i po szkodzie głupi. Kiedy zamordowali Szmajdzińskiego , a winę zrzucili na Ruskich , Naród stał pod krzyżem Jarka i płakał po sprzedawcy polskiej suwerenności .

Panowie z SLD , ja stary, zdeklarowany komuch , pytam Was, czy mówi Wam coś nazwisko Skrzypek ? Został zamordowany dokładnie w tym samym momencie , co Szmajdziński. I to o Niego chodziło żydobanksterom , nie o Zimnego Lecha. Gdybyście mieli trochę oleju w głowie , to przestali byście pajacować ze zniczami.

Ale fakt faktem, Szmajdziński był intelektualnym potomkiem Gierka ... ostatnim. Dzisiaj prawdziwej lewicy już nie ma. Zostali sami sprzedawcy sreber narodowych.

Cześć Ich pamięci.


Dopisane 13.04.2015r. o godz. 11:48:

Dla Ludzi myślących , nie karierowiczów ... analogia śmierci Skrzypka, ze śmiercią Kennediego jest oczywista.
Ufam , że któryś z prominentów SLD w Bolesławcu odpowie Pannie na pytanie , dlaczego pani Ogórek nic nie gada o mamonie , a szczególnie o paragrafie 220 Konstytucji , pana Sztolcmana ?
Prawdziwy Komuch Was pyta. Ma który jaja ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2015r. o 12:22
Oczywiście :) Kosmita Jezus mawiał kochaj bliźniego. Zapomniał tylko dodać , nie żeruj na Nim. Jeśli zrozumiesz czym jest lichwa i pieniądz fido- fodo , jak mawia moja Przyjaciółka , Drogi Alterowiczu , to jest szansa , że wszyscy będziemy prostackimi komuchami. I wtedy idea Jezusa się ziści :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2015r. o 14:20
Ta Planeta jest wystarczająco duża , aby zaspokoić potrzeby mieszkańców , ale stanowczo za mała , aby zaspokoić potrzeby jednego żyda , przy czym Soros to tylko pionek. Interesuje mnie , ten zwyrodniały " ludzki" yntelekt , co kręci Sorosem.


Dopisane 13.04.2015r. o godz. 12:40:

A jeśli uda mi się dotrzeć do s...urwiela , to łeb mu ukręcę. Stwórca może być miłosierny , ale dzieci nie są


Dopisane 13.04.2015r. o godz. 14:20:

O ile ma ... ten łeb. Jest spora szansa , że cwaniak jest niematerialny. Będę musiał poszukać metody , by zabić coś , co nie ma ciała.

Szukam Cię , Satham , ja , jeden z wielu Wędrowców.Tak mi dopomóż Stwórco . A jak już będziesz niematerialnym truchłem , to pamiętaj , że nic nigdy nie umiera.

No to jak tam Panowie troglodyci z pod czerwonej flagi ? Ma który jeszcze jaja ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 10:16
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 10:19
~Gizmo napisał(a): My Polacy dzielimy się na oszukujących i z nimi współpracujący a druga część, to ci co na oszustwo się zgadzają, bo nie mają siły z nim walczyć i zostali zapędzeni w bezradność bez elit co się oszukać nie dadzą.Tych co widzimy na zdjęciu to współpracownicy oszukujących, którzy dobrze z oszustwa żyją. Pan Św.p. Szmajdziński jest tylko przypadkową ofiarą, którą się wykorzystuje dla osiągnięcia partykularnych celów.


Szmajdziński nie był niewinny. Jest tak samo winny jak reszta hołoty przy korycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.