Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie dobry spawacz tłumików

~ niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 8:55
~ napisał(a):
niunciek napisał(a): nie patrzę g
iej cena nie gra roli dlatego się zastanawiam czy nie wymienić na nowy

wymien na nowy. z czasem obok spawu wyjdzie Ci nstepna dziura a powodem bedzie przegrzanie materialu. kup nowy a stary na zlom...a katalizator do skupu,olowa wydechu sie zwróci.


Widac ze ne masz pojecia o mechanice. Po wycieciu kata nie dosc, ze bedzie smrodzil jak stary polonez to jeszcze bedzie chodzil glosniej wydawajac conajmniej smieszny polonezowy odglos. Anskad wiesz czy nie jest to jakies nowsze auto i czy nie ma dwoch sond lambda?

P.S Przepraszam za brak polskich znakow, ale urzadzenie z ktorego pisze takich nie obsluguje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5105
#niunciek nieaktywny
11 kwietnia 2015r. o 15:25
~ napisał(a):
~ napisał(a):
niunciek napisał(a): nie patrzę g
iej cena nie gra roli dlatego się zastanawiam czy nie wymienić na nowy

wymien na nowy. z czasem obok spawu wyjdzie Ci nstepna dziura a powodem bedzie przegrzanie materialu. kup nowy a stary na zlom...a katalizator do skupu,olowa wydechu sie zwróci.


Widac ze ne masz pojecia o mechanice. Po wycieciu kata nie dosc, ze bedzie smrodzil jak stary polonez to jeszcze bedzie chodzil glosniej wydawajac conajmniej smieszny polonezowy odglos. Anskad wiesz czy nie jest to jakies nowsze auto i czy nie ma dwoch sond lambda?Może i się nie znam dlatego moje pytanie brzmi kogo polecacie oprócz na zabobrzu i starego młyna ktoś kto ma pojęcie jakiś namiar numer telefonu.
Nie piszcie mi tak jak kolega czy ktoś się zna czy nie,a to trzeba,a to tu.

P.S Przepraszam za brak polskich znakow, ale urzadzenie z ktorego pisze takich nie obsluguje.



Dopisane 11.04.2015r. o godz. 15:25:

Może i się nie znam dlatego moje pytanie brzmi kogo polecacie oprócz na zabobrzu i starego młyna ktoś kto ma pojęcie jakiś namiar numer telefonu.
Nie piszcie mi tak jak kolega czy ktoś się zna czy nie,a to trzeba,a to tu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 15:51
w Bolesławcu nigdy nie było dobrego mechanika nie ma i nie będzie !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 16:10
wytnij kata wstaw strumienice i przestań słuchać oszołomów od ekologi.chyba że cierpisz na nadmiar gotówki,a to już inna para kaloszy. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5105
#niunciek nieaktywny
11 kwietnia 2015r. o 21:29
~ napisał(a): wytnij kata wstaw strumienice i przestań słuchać oszołomów od ekologi.chyba że cierpisz na nadmiar gotówki,a to już inna para kaloszy. ;)
dobra rada kolego.Poczytałem sobie coś na ten temat i tak zrobię tylko u kogo polecacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 21:40
wygooglaj sobie tłumiki Fuławka Kożuchów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 8:59
Polecam warsztat na Lubańskiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hsd niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 11:01
~ napisał(a): Polecam warsztat na Lubańskiej

I Ja ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza