Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poniemieckie bomby w lasach k.Dobrej
~Saper niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 16:49
Tak się kończy łażenie po lesie z wykrywaczem metalu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 17:58
Wywiady spod estrady, czyli Kazimierz z kamerą i mikrofonem w akcji;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~abc niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 9:59
zostawcie te pociski na ruskich :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 14:32
Złych wojskowych powinny rozerwać na strzępy ! Znam go i wierzę, że za krzywdy jakie wyrządził niewinnym ludziom, los mu odpowiednio zapłaci. Zło zawsze do złoczyńcy powraca. Nigdy nie powinien być wojskowym, tak okrutny człowiek !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dolnoslązak niezalogowany
14 kwietnia 2015r. o 21:06
A ja mogę powiedzieć że ten patrol razem z dowódcą to porządna firma. swoją pracą likwidują zagrożenie czające się w ziemi na nas ludzi. Nie raz usuwali niewybuchy z mojego pola pod Bolesławcem. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 kwietnia 2015r. o 22:45
~ napisał(a): Złych wojskowych powinny rozerwać na strzępy ! Znam go i wierzę, że za krzywdy jakie wyrządził niewinnym ludziom, los mu odpowiednio zapłaci. Zło zawsze do złoczyńcy powraca. Nigdy nie powinien być wojskowym, tak okrutny człowiek !


była zona czy teściowa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
15 kwietnia 2015r. o 8:13
~ napisał(a):
~ napisał(a): Złych wojskowych powinny rozerwać na strzępy ! Znam go i wierzę, że za krzywdy jakie wyrządził niewinnym ludziom, los mu odpowiednio zapłaci. Zło zawsze do złoczyńcy powraca. Nigdy nie powinien być wojskowym, tak okrutny człowiek !


była zona czy teściowa?


wy..chal i nie zaplacil
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rolnik niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 16:10
Ja uważam ,że pan Mazur ze swoimi chłopakami robią naprawdę dobrą robotę, Nie raz ich wzywałem i nigdy nie było problemu ! U mnie na polu już nie raz zaskoczył mnie jakiś złom i zawsze wolę wezwać Patrol z Bolesławca ,żeby się tym zajęli niż mam sam tego dotykać lub ktoś inny i nie daj Boże o jakieś nieszczęście ! A za takie komentarze powinni się zabrać Moderatorzy bo wydaję mi się ,że grożenie śmiercią nawet pośrednie jest karane w Polsce!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.