Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa remont alejek parkowych
~Anonim niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 19:03
Jak się podliczy całość zadania, to przekroczy ono 2 miliony złotych... Efektu nie widać panie PR!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przyrodnik niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 20:22
Przed inwestycją było więcej drzew.Ciekaw jestem ile wycięto? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 1:46
~przyrodnik napisał(a): Przed inwestycją było więcej drzew.Ciekaw jestem ile wycięto? ??


Jak było więcej to musisz wiedzieć ile było a ile jest. Odejmij "świeże" nasadzenia i będziesz wiedział ile wycięto.

Do czego potrzebna ci ta liczba? Książkę piszesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 9:54
W parku jest za mało ławek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 13:58
Nie tylko ławek brakuje ,ale i miejc do parkowania.Przyjechałem i "zonk ". Dzieci się wkurzały ,a ja nie miałem gdzie zaparkować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 15:43
~ napisał(a): W parku jest za mało ławek.
za malo to bylo w alejce za Imperium. Jak robili nowy chodnik to pozabierali lawki ktore sie uchowaly i juz nie postawili z powrotem. Nie mowiac juz ze mogliby dac tam troche tych lawek jak dawniej bylo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bees niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 16:27
Remont to jest naprawa lub modernizacja starego. W parku wybudowano, nowe alejki, a psy jak paskudziły tak dalej to robią, a na właścicieli nie ma bata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 kwietnia 2015r. o 17:01
Ja nie miałeś gdzie zaparkować to trzeba było przyjść na piechotę..jeszcze leserowi miejsca do parkowania będą robić...bardzo fajny jest ten plac zabaw !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza