Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wymiana bilonu

3827
#emerson nieaktywny
10 kwietnia 2015r. o 20:13
Trochę nietypowo. Może ktoś potrzebuje większą ilość bilonu (jakiś sklep itp.)? Uzbierała mi się puszka tego i nie mam co z tym zrobić, a w banku wymyślili sobie opłatę za wymianę. Nie wiem ile tego jest więc kwestia przeliczenia. Nominały od 0,01 do 0,50zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
10 kwietnia 2015r. o 20:26
Może... skocz do tesco na zakupy?:) Po prostu kup co tam potrzebujesz i wsyp do maszyny bilon:)


Dopisane 10.04.2015r. o godz. 20:26:

dodam, że w Tesco są automatyczne kasy i można do nich wsypać bilon. Liczenie pewnie potrwa chwilę, ale masz problem z głowy:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zainteresowany niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 20:31
A można taki bilon np od 1 do 5 gr wpłacić do banku na swoje konto ? mam cały kubek :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
10 kwietnia 2015r. o 20:33
Lepiej w... skupie złomu:)

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/750111,za-610-zl-w-jednogroszowkach-w-skupie-zlomu-dostaniesz-10-zl,id,t.html

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
10 kwietnia 2015r. o 20:37
Posegreguj, popakuj nominałami i zanieś np do apteki, chętnie przyjmą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 21:12
lepiej do biedrony ,tam mają problem z drobnymi. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skarbnik niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 21:24
No to widzę że będę miał problem jak moja skarbonka świnka dostanie w końcu w dynie, nie dość że oszczędzam to jeszcze muszę zapłacić żeby to ktoś wziął.
Ktoś może zamieni ok 2 tyś. w bilonie po 5 zł na papierowe stówki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 21:31
jegomosc napisał(a): Lepiej w... skupie złomu:)

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/750111,za-610-zl-w-jednogroszowkach-w-skupie-zlomu-dostaniesz-10-zl,id,t.html

Żeby była jasność, to co proponujesz jest przestępstwem. Choć pewnie to był dowcip.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza