Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Puchary dla najlepszych strzelców
~Bolczyk niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 15:10
~obiektywny napisał(a): Szanowny Panie M, widzę Twoją wysoką aktywność na forach internetowych ale masz do tego prawo, krytykujesz każdego na każdym kroku i do tego też masz prawo, możesz wydawać się ideałem ale dla Kogoś Kto Cię nie zna, bo dla mnie nie jesteś ale to tylko moje zdanie, które możesz zmienić więc proszę Cię powiedz mi co Ty takiego w życiu osiągnąłeś w życiu poza o ile pamiętam 1% w wyborach na prezydenta Bolesławca. Życzę Panu Panie M dużo tolerancji dla ludzi. Pozdrawiam


W pełni się zgadzam z Tobą . Może "pan"M przedłoży nam zeznanie majątkowe . To była by wykładnia jego osiągnięć :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obiektywny niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 15:19
nie chodzi mi o stan Majątkowy Pana M lecz o to co w życiu osiągnął...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 17:09
~obiektywny napisał(a): nie chodzi mi o stan Majątkowy Pana M lecz o to co w życiu osiągnął...


nie sądzę by zbyt wiele bo jak sam pisze "jest okradany przez urzędników" tylko nie pisze z czego :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
12 kwietnia 2015r. o 21:25
~ napisał(a): [

Zastanawiam się , jak dużo w twojej wypowiedzi jest cynizmu albo ingorancji...
Odbyłeś słuzbę wojskową czy znasz tylko z życia innych ?
Jeżeli nie odbyłeś , pytanie - dlaczego ? I odpowiedź - jeżeli nie odbyłeś to się nie znasz i nie masz prawa głosić takich powiastek na temat wojska. Wstyd.


Jaki jest " KRAM " wszyscy widzą.

Czy ktoś tu chce zaciemnić rzeczywistość ?
Po co jest wojsko ? Dla obrony społeczeństwa i kraju czy dla zabawy ?
Czy Panowie zorganizowali sobie zabawę w prywatne strzelanie i sami sobie ufundowali puchary ?
Skoro na 67 tylko kilku zasługuje na puchary ze strzelania to co z resztą ? Czy to nie powód do niepokoju ?
Czy trzeba się znać na czymś aby dostrzegań ewidentne marnotrawstwo i dyletanctwo ?
Czy zawodowy żołnierz nie powinien z urzędu prezentować przyzwoitego poziomu jako strzelec ?
Czy zawodowy żołnierz nie ma tej czynności w zakresie podstawowych obowiązków ?
Jutro urzędnicy zrobią zawody ze znajomości abecadła i najlepsi dostaną puchary ?
Nie dajmy się zwariować .
Zbyt wiele w armii pokazów a zbyt mało profesjonalizmu .
Dla ciekawskich -- znam się na tym .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 22:00
PanM napisał(a):
Dla ciekawskich -- znam się na tym .


Nie znasz się. A jeżeli - to tylko z przekazu. Napisz czy służyłeś , to wtedy będziesz wiarygodny jako znawca.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JA niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 22:30
widać że pan M wie jakie były wyniki z zawodów i dla tego nie będzie spał spokojnie
I nie zapominajmy że jeszcze są snajperzy i strzelcy wyborowi których jakoś wyłonić trzeba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 22:51
~ napisał(a):
PanM napisał(a):
Dla ciekawskich -- znam się na tym .


Nie znasz się. A jeżeli - to tylko z przekazu. Napisz czy służyłeś , to wtedy będziesz wiarygodny jako znawca.



Tatuś się znał - on, wątpię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obiektywny niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 23:51
Szanowny Panie M zapewniam Pana że każdy żołnierz w Bolesławcu potrafi strzelać na ocenę pozytywną a z kilkuset wszystkich zostało zgłoszonych 67 żołnierzy najlepszych jako reprezentanci nazwijmy to komórek i to Oni rywalizowali ze sobą o miano najlepszego (proponuję niech Pan przeczyta tekst ze zrozumieniem). Odnoszę takie wrażenie, że we wszystkim i wszędzie Pan widzi błędne działanie ludzi, może Powinien Pan założyć własną partię lub jakieś ugrupowanie wygrać w Polsce wybory na prezydenta RP i na sejm i naprawić wszystko co jest zepsute. Jeśli jest Pan tak dobry to z przekonaniem wyborców nie będzie też problemu... Pozdrawiam i życzę Panu sukcesów oraz proponuję mieć więcej tolerancji dla innych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.