Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

złodziej w Szczytnicy

~okradziony niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 16:55
Czy ktoś z mieszkańców osiedla w Szczytnicy został ostatnimi czasy okradziony? Mam na myśli mienie skradzione z piwnicy, mieszkania czy auta, wraz z włamaniem. Chodzi mi o inf. co zostało skradzione i czy jesteście w stanie określić bliżej okoliczności (dzień/noc, godziny, dzień tygodnia itp.). W mojej okolicy problem się nasilił, jest już pewien trop, nie mniej jednak dla wyjaśnienia sprawy brak kilku szczegółów, których być może dostarczyłyby inne niezgłoszone na policję kradzieże. Czy jest ktoś poszkodowany?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 19:36
Tak mojej sąsiadce włamano się do piwnicy.Policja się tym zajmuje. Miejmy nadzieję,że szybko złapią złodzieja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AA niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 20:48
Na osiedlu w Szczytnicy o 5.30 jeden złodziej kradł piasek sąsiadowi który naprzeciwko naszego budynku robi remont . Dwa razy to widziałam . Niby to takie nic bo co to , to tylko piasek . Ale jak ludzie nie mają wstydu ! I jeszcze chodzi koło tego budynku jakby nigdy nic no bo przecież nikt nic mu przecież nie zrobi . A potem po ten piasek córunia przychodzi jakby nigdy nic bo jej dla kotków potrzeba do kuwety . Ale to chyba też ze złości temu gościowi kradnie bo kiedyś słyszałam z jaką nienawiścią się wyrażał o właścicielu tego piasku . Zastanawiam się jak taki ktoś kto stoi już praktycznie nad grobem jak on sobie myśli ? gdzie jego sumienie ? przecież przyjmował księdza po kolędzie to chyba jest wierzący . jak się do tego ma ta cała jego religia ? jak ludziom patrzy w oczy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 20:53
~~AA napisał(a): Na osiedlu w Szczytnicy o 5.30 jeden złodziej kradł piasek sąsiadowi który naprzeciwko naszego budynku robi remont . Dwa razy to widziałam . Niby to takie nic bo co to , to tylko piasek . Ale jak ludzie nie mają wstydu ! I jeszcze chodzi koło tego budynku jakby nigdy nic no bo przecież nikt nic mu przecież nie zrobi . A potem po ten piasek córunia przychodzi jakby nigdy nic bo jej dla kotków potrzeba do kuwety . Ale to chyba też ze złości temu gościowi kradnie bo kiedyś słyszałam z jaką nienawiścią się wyrażał o właścicielu tego piasku . Zastanawiam się jak taki ktoś kto stoi już praktycznie nad grobem jak on sobie myśli ? gdzie jego sumienie ? przecież przyjmował księdza po kolędzie to chyba jest wierzący . jak się do tego ma ta cała jego religia ? jak ludziom patrzy w oczy ?
a ile tego piasku wejdzie do kuwety?0,5kg/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AA niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 21:37
~ napisał(a):
~~AA napisał(a): Na osiedlu w Szczytnicy o 5.30 jeden złodziej kradł piasek sąsiadowi który naprzeciwko naszego budynku robi remont . Dwa razy to widziałam . Niby to takie nic bo co to , to tylko piasek . Ale jak ludzie nie mają wstydu ! I jeszcze chodzi koło tego budynku jakby nigdy nic no bo przecież nikt nic mu przecież nie zrobi . A potem po ten piasek córunia przychodzi jakby nigdy nic bo jej dla kotków potrzeba do kuwety . Ale to chyba też ze złości temu gościowi kradnie bo kiedyś słyszałam z jaką nienawiścią się wyrażał o właścicielu tego piasku . Zastanawiam się jak taki ktoś kto stoi już praktycznie nad grobem jak on sobie myśli ? gdzie jego sumienie ? przecież przyjmował księdza po kolędzie to chyba jest wierzący . jak się do tego ma ta cała jego religia ? jak ludziom patrzy w oczy ?
a ile tego piasku wejdzie do kuwety?0,5kg/


~A jakie to ma znaczenie ile tego piasku ??? Kradzież to jest kradzież ! Czy ukradziony kwiatek z doniczką to nie kradzież ? Niby to nic bo to przecież mało znaczące rzeczy a jednak TO JEST KRADZIEŻ !!! Czy jakbym poszła i ściągnęła sąsiadce ze sznurka powiedzmy bluzkę i "zwinęła "czy toby nie była kradzież ?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anty niezalogowany
12 kwietnia 2015r. o 23:11
Szczytnica, Tomaszów i Iwiny to złodziejskie wiochy. Sąsiad sąsiadowi kradnie co się da. Nawet gacie ze sznurka. Patologia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2015r. o 10:14
Zycze powodzenia. Juz bylo zglaszane prawie 2lata temu. Tez byly tropy i podejrzenia kto kradnie. Policja ma w dupie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2015r. o 15:56
Typuję tego co zaczepia ludzi pod Kauflandem,rozpoznany chciał się rzucić pod tory w wesołym miasteczku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.