Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

patrol policji

4106
#igrek nieaktywny
17 kwietnia 2015r. o 21:35
~marian napisał(a): To ja jechałem z naprzeciwka i ci mrygłem ale dlatego że wieśniaku jechałeś bez świateł :P a i co widać na tej twojej kamerce czy masz zapalone :P
Marian, chyba się nie wystraszyłeś, że się tłumaczysz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kk niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 21:36
Ludziom i tak jest ciezko bez tych zlodziejskich urzedasow. Mrugam i bede mrugal, wieksze prawdopodobienstwo, ze ostrzege osobe robiaca za 1000zl i mandat zrujnuje jej miesieczny budzet, a dzieci beda glodowac niz pijakowi. Taki jak jest srogo zalany i tak nie zajarzy. Powiecie, ze lamia prawo ale zycie wyglada jak wyglada.

Policje ustawia sie w takich miejscach zeby spelnic zalozenia budzetowe poslow. Najlepszym przykladem jest wylotowka na zgorzelec, prosta droga, dobra widocznosc, jest... 50 i mozna suszyc. Praktycznie kazdy jezdzi tam szybciej. Niebezpieczne miejsce? Pol osoby na godzine przejdzie, byl tam kiedys w ogole jakis wypadek?...dajcie spokoj

Do suszenia ich pelno ale jak dzwonilem kiedys bo zadyma byla..przyjechali po godzinie, wiadomo 0 z tego zysku.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
17 kwietnia 2015r. o 22:19
~kk napisał(a): ... wylotowka na zgorzelec, prosta droga,... Niebezpieczne miejsce? ... byl tam kiedys w ogole jakis wypadek?...

Było tam wiele wypadków, śmiertelne również.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tikuś niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 22:28
Jak stoi policja i łapie na radar, to trzeba mrugać, bo stwarza zagrożenie. Ktoś zobaczy policjantów i ostatniej chwili i w panice zahamuje a ty jedziesz za nim i "dzwon" gotowy.
Miałem taki przypadek pod Wrocławiem, klient gwałtownie zahamował i o mały włos go nie stuknąłem. :D :D

Stwarzają zagrożenie ja wam to mówię. :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 23:07
Dziwne zwyczaje ma policja drogowa. Jak jest piękna słoneczna pogoda, drogi suche i bezpieczne to wówczas jak grzyby po deszczu pojawiają się zaczajone patrole z "suszarkami" wyłapując tych co przekroczą 50km/h na obszarach zabudowanych ( vide: ul. Kościuszki, Okmiany itp). Jak pogoda jest gorsza, pada deszcz, wieją zimne wiatry, drogi są mokre i śliskie a jazda po nich mniej bezpieczna a droga hamowania o wiele dłuższa niż na suchej nawierzchni,to jakoś patroli policji drogowej nie widać.
Wniosek: Policja w ogóle nie prowadzi na drogach czynności prewencyjnych gdy warunki jazdy są trudne i niebezpieczne albowiem nastawia się tylko na zbijanie kasy w dobrych warunkach pogodowych,gdy słoneczko im dupcie grzeje , drogi są suche a jazda po nich o wiele bezpieczniejsza niż podczas pluchy.
Czyżby specjalnością polskiej policji była praca na drogach tylko w dni słoneczne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wygnaniec niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 23:11
Brak mi słów... normalnie tempaki piszą ... w Niemczech jest w terenie gdzie wsiadają dzieci do autobusu 30 na godz. Nie dlatego zeby wystawiac mandaty ale po to żeby było bezpiecznie , nie mówie o drodze poza terenem zabudowanym bo jest ograniczenie do 100 , a za chwile 50 i 30 ale te miejsca są niebezpieczne dla przejeżdzających rowerzystów ,lub dla przechodzących ludzi a mi jako kierowcy jaki problem zdjąc noge z gazu .Mam dosć szybki auto a jeżdze 30/50 km na godz. Ale mam satysfakcje z tego że dzięki mojej kulturze jazdy nikt NIE ZGINĄŁ tyle do was barany i tych ktòrzy piszą o konfidentach a są FRAJERAMI Pzdr ;) :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 23:20
@wygnaniec
Nie wiem jak jazda ale Twoja kultura słowa pozostawia wiele do życzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kk niezalogowany
18 kwietnia 2015r. o 0:21
~wygnaniec napisał(a): Brak mi słów... normalnie tempaki piszą ... w Niemczech jest w terenie gdzie wsiadają dzieci do autobusu 30 na godz. Nie dlatego zeby wystawiac mandaty ale po to żeby było bezpiecznie , nie mówie o drodze poza terenem zabudowanym bo jest ograniczenie do 100 , a za chwile 50 i 30 ale te miejsca są niebezpieczne dla przejeżdzających rowerzystów ,lub dla przechodzących ludzi a mi jako kierowcy jaki problem zdjąc noge z gazu .Mam dosć szybki auto a jeżdze 30/50 km na godz. Ale mam satysfakcje z tego że dzięki mojej kulturze jazdy nikt NIE ZGINĄŁ tyle do was barany i tych ktòrzy piszą o konfidentach a są FRAJERAMI Pzdr ;) :>


co za problem jechac i 10km/h na 1 i bez gazu przez cale miasto? Auto sluzy do szybkiego i wygodnego przemieszczania, a nie toczenia. Szybciej moge rowerem. Przy szkolach etc. logicznym jest, ze jedzie sie wolniej dla mnie to i bez znaku wiadome. Rozmawiamy tu o miejscach, wylotowkach, prostych drogach gdzie zbijaja na nas hajs bo zagrozenia to tam zadnego nie ma. Kulturalna jazda nie oznacza powolnej jazdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza