Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolizja na obwodnicy
~KLUCZ NICK TO BURAK niezalogowany
14 kwietnia 2015r. o 23:15
~BURAK TO KLUCZNIK napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
bax napisał(a): Współczuję kobiecie,która spowodowała kolizję... ...każdemu może sie zdarzyc'...z polisy Jej pociągną,do tego mandat itd.,..ale,żeby od razu prawko zabierali :| za co? przecież trzeźwa też była :|
Szok !...
uderzenie było centralnie w bok ,czyli wjechała świadomie pod busa który miał pierwszeństwo,policja zatrzymuje prawko na podstawie wyrządzonych szkód,gdyby kończyła manewr i bus mógłby ją uderzyć w prawy tylny bok pewnie by przychamował,a tu jest ewidentne olanie busa,co widać na zdjęciach.postaw się jeden z drugim na miejscu poszkodowanego,a wy tu jakiejś baby żałujecie co to zamordować chciała pasażerów busa.totalne buractwo.

Klucz nick to do Ciebie frajerze zeby takie głupoty wypisywac buraku jeden-masz.... Konkretnie we łbie nakupczyne i PROPONUJE ZEBYS NA TYSIACLECIA POSZEDL SIE PRZEBADAC A NAJLEPIEJ ABY OD RAZU CIE TAM ZAMKNELI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CAŁA PRAWDA niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 9:48
Kobieta jezdzi od ponad dwudziestu lat.Przez to skrzyzowanie od kilkunastu. Nigdy wczesniej nie otrzymała ani jednego mandatu,ani tez jednego punktu karnego!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 10:36
~CAŁA PRAWDA napisał(a): Kobieta jezdzi od ponad dwudziestu lat.Przez to skrzyzowanie od kilkunastu. Nigdy wczesniej nie otrzymała ani jednego mandatu,ani tez jednego punktu karnego!!!


Rutyna ją zgubiła?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 10:45
~BURAK TO KLUCZNIK napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
bax napisał(a): Współczuję kobiecie,która spowodowała kolizję... ...każdemu może sie zdarzyc'...z polisy Jej pociągną,do tego mandat itd.,..ale,żeby od razu prawko zabierali :| za co? przecież trzeźwa też była :|
Szok !...
uderzenie było centralnie w bok ,czyli wjechała świadomie pod busa który miał pierwszeństwo,policja zatrzymuje prawko na podstawie wyrządzonych szkód,gdyby kończyła manewr i bus mógłby ją uderzyć w prawy tylny bok pewnie by przychamował,a tu jest ewidentne olanie busa,co widać na zdjęciach.postaw się jeden z drugim na miejscu poszkodowanego,a wy tu jakiejś baby żałujecie co to zamordować chciała pasażerów busa.totalne buractwo.

Klucznik to do Ciebie frajerze zeby takie głupoty wypisywac buraku jeden-masz na krec ane konkretnie we łbie
może jestem burakiem ale tak twierdzisz tylko ty,napisz dlaczego twierdzisz że jestem burakiem dlatego że to twoja spowodowała kolizje,napisałem prawde,przez chwile stanąłem na miejscu busa poszkodowanemu ,zauważyłem że zawsze jak jest wypadek to sprawce wszyscy żałują,a ja nie żałuje sprawcy i prawko na 6 miesięcy zabrać kierowcy sprawcy :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 11:04
~BURAK TO KLUCZNIK napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
bax napisał(a): Współczuję kobiecie,która spowodowała kolizję... ...każdemu może sie zdarzyc'...z polisy Jej pociągną,do tego mandat itd.,..ale,żeby od razu prawko zabierali :| za co? przecież trzeźwa też była :|
Szok !...
uderzenie było centralnie w bok ,czyli wjechała świadomie pod busa który miał pierwszeństwo,policja zatrzymuje prawko na podstawie wyrządzonych szkód,gdyby kończyła manewr i bus mógłby ją uderzyć w prawy tylny bok pewnie by przychamował,a tu jest ewidentne olanie busa,co widać na zdjęciach.postaw się jeden z drugim na miejscu poszkodowanego,a wy tu jakiejś baby żałujecie co to zamordować chciała pasażerów busa.totalne buractwo.

Klucznik to do Ciebie frajerze zeby takie głupoty wypisywac buraku jeden-masz na krec ane konkretnie we łbie
nawet jeżeli kobieta która spowodowała kolizje jest poszkodowana to nadal jest sprawcą zdarzenia i nie zwalnia to jej od odpowiedzialności i zatrzymania prawka,a to że jest ranna to inna sprawa.ktoś kto czyta posty klucznika i ich nie rozumie to musi dopiero być ćwierć inteligent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 11:47
~CAŁA PRAWDA napisał(a): Kobieta jezdzi od ponad dwudziestu lat.Przez to skrzyzowanie od kilkunastu. Nigdy wczesniej nie otrzymała ani jednego mandatu,ani tez jednego punktu karnego!!!


Tym gorzej !! Rutyna bywa zabójcza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12486
#OnaIncognito nieaktywny
15 kwietnia 2015r. o 13:37
~CAŁA PRAWDA napisał(a): Kobieta jezdzi od ponad dwudziestu lat.Przez to skrzyzowanie od kilkunastu. Nigdy wczesniej nie otrzymała ani jednego mandatu,ani tez jednego punktu karnego!!!


I jaki z tego wniosek? :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KLUCZ NICK TO BURAK I DEBIL niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 15:03
~klucz-nick napisał(a):
~BURAK TO KLUCZNIK napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
bax napisał(a): Współczuję kobiecie,która spowodowała kolizję... ...każdemu może sie zdarzyc'...z polisy Jej pociągną,do tego mandat itd.,..ale,żeby od razu prawko zabierali :| za co? przecież trzeźwa też była :|
Szok !...
uderzenie było centralnie w bok ,czyli wjechała świadomie pod busa który miał pierwszeństwo,policja zatrzymuje prawko na podstawie wyrządzonych szkód,gdyby kończyła manewr i bus mógłby ją uderzyć w prawy tylny bok pewnie by przychamował,a tu jest ewidentne olanie busa,co widać na zdjęciach.postaw się jeden z drugim na miejscu poszkodowanego,a wy tu jakiejś baby żałujecie co to zamordować chciała pasażerów busa.totalne buractwo.

Klucznik to do Ciebie frajerze zeby takie głupoty wypisywac buraku jeden-masz na krec ane konkretnie we łbie
może jestem burakiem ale tak twierdzisz tylko ty,napisz dlaczego twierdzisz że jestem burakiem dlatego że to twoja spowodowała kolizje,napisałem prawde,przez chwile stanąłem na miejscu busa poszkodowanemu ,zauważyłem że zawsze jak jest wypadek to sprawce wszyscy żałują,a ja nie żałuje sprawcy i prawko na 6 miesięcy zabrać kierowcy sprawcy :P
nie tylko ja tak twierdze wiekszosc w 99% a ja w ich imieniu napisałem!!! a kto spowodował taka kolizje niewazne bo nikt tego specjalnie nie zrobił,a ty wypisujesz jak ktos tam spejalnie wjechał-sam nie wiesz co piszesz ty juz sie lepiej nigdzie nie stawiaj bo kiepsko Ci to idzie i nie ty tu jestes od zabierania prawka
:P za pisanie takich głupot to tobie bym zabrał prawko i dal zolte papiery a zreszta pewnie juz je masz :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.