Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nocne Wilki

2900
#falco nieaktywny
15 kwietnia 2015r. o 5:52
zablokują?...ustawią blokadę ze skrzynek z jabłuszkami ? ;)

jeśli jakieś durnie zadecydują o niewpuszczeniu do Polski tych motocyklistów to nikogo nie zdziwi kiedy Rosja ''oleje'' polskich jadących do Katynia...
będzie kolejna hucpa jacy to my ''som biedni'' :D
a Putin wstrętny...
a może niech (nie)rząd polski wezwie na pomoc od sojuszników- ''Hell Angel"

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~łobuz niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 6:25
to jest jawne pokazanie przez ruskich ze maja w dupie wszystkich i wszystko I robią co chcą. Dlatego ten przejazd powinien być zablokowany Przez nasz rząd. Nic nie mam do takich rajdów ale tan jest specjalnie naglosniony żeby zrobić z tego bałagan między Polakami. Nie wspomnę ze napewno dojdzie do jakiś incydentów które mogą zagrozić życiu ludzi. Tylko dlatego ze psy Putina chcą się karnac przez Polskę i nic ich nie obchodzi nastawienie większości Polaków. Mają w d... Opinie innych. Wiedza ze są nie miłe widziani a jednak mają to gdzieś. Celowo chcą wywołać utrudnienia a może nawet zadymke jakaś. Jestem na nie!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 6:42
Wpuścić.Jeżeli będą zachowywać się prowokacyjnie wszyscy powinni pokazywać im środkowy palec.Tyle i tylko tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sebeq niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 7:27
To już wiadomo , dlaczego remontowano cmentarz Kutuzowa . Ciekaw jestem skąd była kasa ? Czy od Komora , czy od Putina , to by dużo tłumaczyło .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 9:00
~sebeq napisał(a): To już wiadomo , dlaczego remontowano cmentarz Kutuzowa . Ciekaw jestem skąd była kasa ? Czy od Komora , czy od Putina , to by dużo tłumaczyło .


Twoje pisanie też dużo tłumaczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
15 kwietnia 2015r. o 10:58
Warto przypomnieć fakty!

"Ich prze­jazd wzbu­dza kon­tro­wer­sje przede wszyst­kim z tego po­wo­du, że nie­któ­rzy z nich brali czyn­ny udział w ro­syj­skiej anek­sji Krymu.

"Nocne Wilki" po­ja­wi­ły się na ro­syj­skich dro­gach w maju 1989 roku, a trzy lata póź­niej ofi­cjal­nie wpi­sa­no ich gang na mię­dzy­na­ro­do­wą listę ru­chów mo­to­cy­klo­wych. W 2009 roku po­sta­no­wił on zwią­zać się pra­wo­sła­wiem, bio­rąc w ko­lej­nych la­tach udział w sym­bo­licz­nych chrztach i święce­niach, ogła­sza­jąc swo­ich człon­ków straż­ni­ka­mi cer­kwi i pra­wo­sław­nych du­chow­nych.

Mo­to­cy­kli­ści spod znaku wilka czę­sto spo­ty­ka­li się z pre­zy­den­tem Wła­di­mi­rem Pu­ti­nem, który nie kryje swo­ich sym­pa­tii w sto­sun­ku do li­de­rów tego gangu.

Od kilku lat, a szczególnie w ciągu ostatniego roku Załdostanow mocno angażuje się w polityczne projekty wspierające Władimira Putina. Wraz z "Nocnymi Wilkami" w marcu 2014 r. wzywał do przyłączenia Krymu i Donbasu do Rosji. Kilka dni później pojechali na półwysep, gdzie okrzyknęli się obrońcami miejscowej ludności

- Tak naprawdę to, co my robimy, zamiast "antymajdanem", nazwałbym rosyjską wiosną. Ponieważ "antymajdan" jest dość szerokim ruchem, to nasz pododdział nazwałbym Smiersz, to związane jest z moim sentymentem do wielkiego zwycięstwa 1945 roku i osobistym odniesieniem do Stalina - tłumaczył "Chirurg" na jednej z konferencji prasowych. Przy okazji dał do zrozumienia, że przeciwników obecnej polityki Kremla uważa za wrogów Rosji."



Dopisane 15.04.2015r. o godz. 10:58:

Tutaj zwracam szczególną uwagę na określenie => "pododdział"!

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agrafka niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 14:05
~sebeq napisał(a): To już wiadomo , dlaczego remontowano cmentarz Kutuzowa . Ciekaw jestem skąd była kasa ? Czy od Komora , czy od Putina , to by dużo tłumaczyło .

ambasada rosyjska dawała kasę ,wiem z dobrego żródła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
15 kwietnia 2015r. o 14:08
~agrafka napisał(a):
~sebeq napisał(a): To już wiadomo , dlaczego remontowano cmentarz Kutuzowa . Ciekaw jestem skąd była kasa ? Czy od Komora , czy od Putina , to by dużo tłumaczyło .

ambasada rosyjska dawała kasę ,wiem z dobrego żródła


Wszystko było od dawna zaplanowane :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.