Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
500 zł mandatu za zaśmiecanie
~znajomy niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 16:21
jestem za karaniem brudasów ,ostatniego czasu spacerując po lesie w Czernej zauważyłem stos plastikowych butelek po napojach itp, gdzie w miejscowości są kontenery na plastik ,lenistwo czy przyzwyczajenie? coraz więcej miejsc gdzie można wyrzucić śmieci ale jednak dalej ktoś się znajdzie :P
w każdym odludnionym zakątku miejscowości otaczających nas jest mnóstwo śmieci z jednej strony karać!!!! z drugiej można by zatrudnić osoby korzystające z naszych pieniędzy bezpłatnie do sprzątania,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~abc niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 16:35
Mnie tez wkurzaja smiecie w Bo-cu ,postawili kontenery do segregowania do ktorych tylko drobne smiecie mozna wrzucic,cos wiekszegoi ludzie klada obok i wiatr roznosi kartony i inne po okolicy.I takie to mądre...W innych miastach potrafili zakupic duże kontenery gdzie wszystko sie zmieści a tu nie dośc że stoi to pod oknami to jeszcze pełno obok smieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 17:31
~abc napisał(a): Mnie tez wkurzaja smiecie w Bo-cu ,postawili kontenery do segregowania do ktorych tylko drobne smiecie mozna wrzucic,cos wiekszegoi ludzie klada obok i wiatr roznosi kartony i inne po okolicy.I takie to mądre...W innych miastach potrafili zakupic duże kontenery gdzie wszystko sie zmieści a tu nie dośc że stoi to pod oknami to jeszcze pełno obok smieci.


A mnie to nie wkurza ja po prostu nie segreguje śmieci wrzucam wszystko do ogólnego za 5 zl miesięcznie więcej nie chce mi się z tym bawić a po za tym myć słoiki po koncentracie pomidorowym kubki po śmietanie jogurtach tak jak wymyśliła sobie moja gmina szkoda wody ja wole oszczędzać wodę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 17:46
Brudasów karać surowo, każdy mały lasek zasyfiony, człowiek nie ma gdzie pospacerować poza miastem. Z resztą w mieście też nie lepiej. Pomimo, że są kontenery, kosze to buractwo rzuca tam gdzie stoi.
Do sprzątania śmieci zatrudnić tych co biorą kasę z Mopsu. Nie ma nic za darmo. Wszyscy wiemy, jacy ludzie korzystają z pomocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 17:54
~m napisał(a):
~abc napisał(a): Mnie tez wkurzaja smiecie w Bo-cu ,postawili kontenery do segregowania do ktorych tylko drobne smiecie mozna wrzucic,cos wiekszegoi ludzie klada obok i wiatr roznosi kartony i inne po okolicy.I takie to mądre...W innych miastach potrafili zakupic duże kontenery gdzie wszystko sie zmieści a tu nie dośc że stoi to pod oknami to jeszcze pełno obok smieci.


A mnie to nie wkurza ja po prostu nie segreguje śmieci wrzucam wszystko do ogólnego za 5 zl miesięcznie więcej nie chce mi się z tym bawić a po za tym myć słoiki po koncentracie pomidorowym kubki po śmietanie jogurtach tak jak wymyśliła sobie moja gmina szkoda wody ja wole oszczędzać wodę :)


I dlatego przez takich ciuli jak ty mamy syf. :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przykro doświadczeni niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 18:10
Wielki szacunek dla Pani Komendant Straży Miejskiej ! Nareszcie Bolesławianie doczekali się mandatów w słusznych sprawach. Mamy nadzieję, że Pani zaprowadzi takie same rządy na terenach wszystkich działek ogrodniczych. Działki zioną ogniem i dymem z wypalania odpadów, traw, gałęzi itp. Dym ściele się na drogi publiczne i zagraża bezpieczeństwu użytkowników. Policję w Bolesławcu niestety taką mamy, że jak przyjeżdżali na interwencję, zamiast karać sprawców, odwracali się tyłem do dymów, długo i namiętnie spisywali z dowodów osobistych osoby, które zgłaszały uciążliwy problem zadymiania i powiadamiali, że działki są zamknięte na klucz, więc oni nie mogą tam wejść. Za to policja pisała wniosek do sądu, aby zostały ukarane osoby za to, że zgłaszają policji problem palenia. Wyroki sądu są, ale skazujące ofiary, a nie sprawców. Dokumentacja w postaci zdjęć z zadymiania sądu nie przekonała, zeznania ponad 20 świadków także. Może Straż Miejska będzie władna do zaprowadzenia porządku, bo policja w naszym przekonaniu dawno przestała być na służbie i zamieniła się w zagrożenie dla obywateli dążących do praworządności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 18:41
~ napisał(a):
~m napisał(a):
~abc napisał(a): Mnie tez wkurzaja smiecie w Bo-cu ,postawili kontenery do segregowania do ktorych tylko drobne smiecie mozna wrzucic,cos wiekszegoi ludzie klada obok i wiatr roznosi kartony i inne po okolicy.I takie to mądre...W innych miastach potrafili zakupic duże kontenery gdzie wszystko sie zmieści a tu nie dośc że stoi to pod oknami to jeszcze pełno obok smieci.


A mnie to nie wkurza ja po prostu nie segreguje śmieci wrzucam wszystko do ogólnego za 5 zl miesięcznie więcej nie chce mi się z tym bawić a po za tym myć słoiki po koncentracie pomidorowym kubki po śmietanie jogurtach tak jak wymyśliła sobie moja gmina szkoda wody ja wole oszczędzać wodę :)


I dlatego przez takich ciuli jak ty mamy syf. :P :P :P


Nie ciuli tylko masz wybór segregujesz lub nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13503
#madziula13 nieaktywny
15 kwietnia 2015r. o 21:01
A może ktoś ma pomysł na śmieci na osiedlu w Szczytnicy . Przecież to co tu się dzieje to tragedia . Najgorzej okolice przystanku . Ale przy niektórych blokach nie da się opisać panującego syfu . Przy niektórych jest naprawdę czysto ale przy innych masakra . Ale to wina samych mieszkańców. Wiem jak w budynku w którym ja mieszkam . Sprzątałam klatkę sprzątałam wokół budynku przy kontenerach na śmieci . Za darmo . Nie oczekiwałam w zamian nic oprócz poszanowania mojej pracy . Ale niestety mieszka jedna rodzina która złośliwie śmieciła . Mimo moich najlepszych chęci mam dość . Skoro ludzie wolą żyć w syfie . Chyba wszyscy to lubią bo jak by było inaczej to ci którzy nie śmiecą to by się ujęli za moją osobą . Ale widocznie wszyscy tu lubią mieć wysypisko śmieci wokół siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza