Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

szpital/oddział wew./SOR/ czy ratuje zycie? OPINIE

5799
CZARNULA83
15 kwietnia 2015r. o 20:07
No to ja teraz zabłysnę  też trafiłam na SOR. Odesłali mnie na 1 piętro. Szybka rejestracja i po paru minutach przyjęła mnie Pani Doktor. I uratowała mi życie bo ból mnie zabijał. Zresztą jak przy każdym ataku. Wypada tylko podziękować 😉 Pani Igo 
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
15 kwietnia 2015r. o 20:22
A ja darze wielką ""sympatią"" osobę która tam pracuje . ;) kiedyś nasłuchałem sie jake są metody polityki szpitala , pacjent to tylko balast !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pcjent niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 21:10
Bolesławiecki S O R to porażka wchodząc na ten oddział jest się od razu postrzeganym jako intruz.To my płacimy na nich składki a nikt nie widzi co tam naprawdę się dzieje.I czyja to wina ,bo dyrektor uważa ,że jest wszystko w porządku. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6833
#ninka17 nieaktywny
15 kwietnia 2015r. o 21:29
~ napisał(a): Moje pięcioletnie dziecko kilka razy trafiało na sor z powodu bólów brzucha i biegunki ,lekarze stawiali tylko jedną diagnozę- grypa jelitowa. Po diagnozie w klinice wrocławskiej okazało się że dziecko ma przewlekłe zapalenie trzustki


Dokładnie tak samo postępowali w przypadku bliskiej mi osoby. Dorosłej. Ledwo uszła z życiem. Prawidłową diagnozę postawili na pogotowiu w Złotoryji. Tam tak na prawdę uratowano jej życie.

Z poparzeniem 1,5 rocznego rocznego dziecka odelegowana zostałam do Legnicy.

Poparzonej ciężko osobie zrobili opatrunek i kazali następnego dnia jechać na zmianę opatrunku. Ból był nie do wytrzymania - tego samego dnia osoba ta znalazła się na pogotowiu w sąsiednim mieście. Okazało się , że w Bolesławcu nawet nie potrafili / nie chcieli / zająć się raną jak należy.

krótko - strach się bać bolesławieckiego SORu.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magi niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 22:01
Ja też mam złe doświadczenie i z oddziałem wewnętrznym i z SOR em,nie dotyczyło to bezpośrednio mnie tylko mojego taty,w listopadzie po chemio terapii trafił na oddział z odwodnieniem,z mamą na zmiane siedziałysmy od rana do wieczora,wszystkiego trzebabyło pilnować,a jak o coś prosiło sie pielęgniarki słyszałysmy że tato nie jest pępkiem swiata,po dwóch tygodniach tato wyszedł,w wypisie napisali ze starych wyników że przerzuty(mimo że po chemii choroba sie cofneła).26 marca lekarz domowy wezwał pogotowie bo tato miał problem z prostatą,siedziałam z nim ponad 4 h na SORze"uprzejma Pani w recepcji kazałą siedzieć i czekać,w końcu zostałam poproszona do lekarza i tam oczywiście Pani doktor powiedziałą że ona nic nie zrobi bo tato ma przerzuty i do hospicjum go oddać,byłam przerazona,przepłakałam całą noc nawet nie badali go po co,tato zmarł 1 kwietnia a dzień po jego smierci dowiedziałm się od onkologa że tato miał płyn w płucach,spytał czy ktoś coś z tym zrobił,na wizyte do onkologa nie dojechaliśmy,uważam że ktoś powinien zrobić w koncu z nimi porządek,bo albo ratują ludzkie życie albo udają że cokolwiek robią.Ja tacie życia już nie cofne,ale radziłabym konsultować każdą wydaną diagnoze w Bolesławieckim szpitalu konsultować z innymi lekarzami ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iwona niezalogowany
16 kwietnia 2015r. o 16:37
wszedzie tylko nie w b -cu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2015r. o 16:46
MOŻE KTOŚ COŚ ZROBI... to dlaczego nic nie robicie? wylewacie żale na forum tylko.Jest rzecznik praw pacjenta, wojewoda, nfz, ministerstwo, tv.
Pisać na forum potraficie tylko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~`` niezalogowany
16 kwietnia 2015r. o 16:56
przecież to wszystko jedna mafia co ci rzecznik pomoże ludzie dalej tam umierają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza