Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

obsługa w Małpce

11477
#dorcia1 nieaktywny
16 kwietnia 2015r. o 16:31
Kilka dni temu o 23 poszlam z kolega do tego sklepu.na drzwiach napis ze otwarte do 24 jednak drzwi byly juz zamkniete.pukamy ,pukamy i nic.wreszcie po Kilku minutach wyszła starsza pani okolo 50 lat otwiera nam drzwi i z wielkimi pretensjami ze nawet do lazienki spokojnie nie moze isc bo nie dajemy jej sie zalatwic- poWiedziala to doslownie krzyczac.nie wiedzielismy czy mamy wejsc czy nie,ale jednak weszlismy.Ekspedientka caly czas po cichu mowila ze ani chwili spokoju czlowiek nie ma.w niezlym szoku bylismy,szukalismy tam sobie czegos do kupienia a ta pani stala za kasa i z Podniesionym tonem rzekla do nas : prosze szybciej wybierac te zakupy bo za godzine zamykam a musze jeszcze towar wylozyc,rozliczyc sie, nie bede tu stala 10 minut i czekala az panstwo cos wybiora.w tym momencie mnie juz calkiem wmurowalo.nie ma to jak dbac o klientow.Zaznaczam odrazu ze nie jestem z konkurencji.Wogole nie lubie chodzic do tego sklepu bo niedosc ze towaru tam malo jak za Komuny prawie to jeszcze obsluga co raz to gorsza, ale czasami trzeba cos kupic o tej porze.od tej pory juz naprawde bede omijac ten sklep.Czy tylko ja mialam taka sytuacje z ta pania??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~angelitoo niezalogowany
16 kwietnia 2015r. o 17:49
Niestety to nie jest rzadkość. Mieszkam niedaleko sklepu i dzieje się tam coraz gorzej.. a owa pani? Porazka totalna..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11477
#dorcia1 nieaktywny
16 kwietnia 2015r. o 19:08
Czyli nie tylko ja mialam zaszczyt byc tak potraktowana przez ta pania:) naprawde porazka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kulfon niezalogowany
16 kwietnia 2015r. o 19:55
a gdzie ta cała małpka jest?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2015r. o 21:31
ale miałaś chcice o 23 . ;) chwalisz sie czy żalisz? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
16 kwietnia 2015r. o 22:00
...Niescenście.... :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
16 kwietnia 2015r. o 22:02
...Niescenście.... :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2015r. o 22:10
pisała pod wpływem (wzbuzenja) ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.