Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rosyjski rajd ruszył w kierunku Polski, odwiedzi Bolesławiec
11100
#Blackjack nieaktywny
19 kwietnia 2015r. o 9:45
Kilka lat temu, też był podobny rajd.. Dobrze pamiętam?
Jakoś wtedy nikt nie protestował, wręcz media piały z zachwytu.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2015r. o 9:48
~ napisał(a): wyzwoliliby nas alianci, prawdziwi alianci, a nie pie*****na azjatycka swołocz


alianci to mieli nas w dupie przed wojną i po wojnie; potrzebni byliśmy tylko w trakcie do stawiania oporu; ruscy tez nas mieli w dupie jak stali po drugiej stronie wisły czekając aż powstanie warszawskie się skończy; każdy walczy w swoim interesie a nie za kogoś; tylko że Polska ma najczęściej tak nędznych polityków dzięki którym jesteśmy tylko pionkiem w rękach mocnego gracza; obecnie stanowimy tarczę i poligon dla działań nato bo skikorski robił laskę czarnemu królowi zza oceanu; w mediach jest wykreowany wizerunek dobrej ameryki i złej rosji; nie mogę pojąć dlaczego nasz naród nie pamięta czasów kiedy przed naszą husarią trzęsła dupą całą Europa i połowa Azji (i to o wiele mocniej niż ruscy przed panterami i tygrysami); dlaczego ten naród zapomniał że kiedyś to inni byli pionkami w naszych rękach; dlaczego do sejmu wybierana jest taka swołocz jak PO, PSL, SLD, Twój Ruch i jak by nie patrzeć także PIS który stawia taki opór jak francuzi w czasie drugiej wojny światowej; dlaczego pomimo tylu kompromitacji glosujecie ciągle na te same mordy; glosujcie na kogokolwiek ale nie na tych którzy teraz są bo to jedna hołota
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 kwietnia 2015r. o 16:06
Blackjack napisał(a): Kilka lat temu, też był podobny rajd.. Dobrze pamiętam?
Jakoś wtedy nikt nie protestował, wręcz media piały z zachwytu.


Okoliczności się zmieniły - konflikt rosyjsko-ukraiński i okrągła rocznica zakończenia II w. ś.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 kwietnia 2015r. o 21:00
a co to za ''okoliczność'' dla mnie ta wojna rosyjsko -ukraińska?
co mnie ona obchodzi?...mam z tego ''kromkę chleba''?
nie... ale ''dzięki '' politykom nie tylko ja ale wielu Polaków może ją stracić ...
dla mnie jedno jest pewne
Polska jeśli potrzebuje patriotów to na pewno nie martwych ,nie potrzebuje też nowych cmentarzy i nowych pomników ''martyrologii'' narodu

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2015r. o 21:17
Jaka wojna towarzyszu ? 2 dni temu twój prezydent przez 4 godziny tłumaczył że Ukraina i Rosja to jeden naród.A wy towarzyszu- wojna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 kwietnia 2015r. o 23:13
ale jesteś durny :D z tym ''towarzyszem'' bo ani ja twój ani niczyj inny ''towarzysz'' ale z jednym masz rację
Rosja i Ukraina to jeden naród który może się dogadać i zapewne kiedyś to zrobi a Polska tym czasem osiągnie tylko tyle, że po raz kolejny będzie leczyć rany ,podnosić się z kolejnego upadku i po raz kolejny będzie ''doganiać '' coś czego postępując w ten sposób nigdy nie dogoni...
co ty ''towarzyszu '' będziesz w tym czasie robił?...ty będziesz szukał kolejnego wroga ,kolejnego ''towarzysza'' nie bacząc na to że pisząc takie bzdety wystawiasz się na śmieszność ...
ale skoro to lubisz ,nic mi do tego :D

pazdrawlaju :D ...szykujesz sobie transparent potępiający Putina i pokażesz go ''nocnym wilkom''
czy odwagi masz w sobie tylko tyle by pitolić coś w klawiaturkę :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 kwietnia 2015r. o 23:27
falco napisał(a): a co to za ''okoliczność'' dla mnie ta wojna rosyjsko -ukraińska?
co mnie ona obchodzi?...mam z tego ''kromkę chleba''?


A z putinofilii masz? ; )

Napisałem tylko, że to okoliczności powodują, że sprawa przejazdu gangu nabrała takiego rozgłosu. W kazdym innym przypadku każdy miałby to gdzieś.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
19 kwietnia 2015r. o 23:31
~ napisał(a): Jaka wojna towarzyszu ? 2 dni temu twój prezydent przez 4 godziny tłumaczył że Ukraina i Rosja to jeden naród.A wy towarzyszu- wojna.


Dzień albo dwa dni temu jeden tłumaczył ,że żydów wybijali Niemcy ,Polacy i Węgrzy :)

Kilka tygodni temu wygrał Oskara film o antysemitach z Polski i "cała Polska" się cieszyła a sukcesu,
a dzisiaj cała Polska jest w szoku że ktoś tam kłamie :D

Sami Polacy to dur nie zakłamane a się dziwią że amerykanie wygadują bzdury.
Murzyn z Bronxu może mieć w tyłku holokaust i gadać o nim bzdury wyssane z palca i filmów holywoodzkich

ale że Polak dzisiaj się cieszy z bzdurnych filmowych sukcesów a jutro będzie w szoku bo ktoś tam mu na podstawie filmu zrecenzuje jego historię to wtedy jest szczyt głupoty.

Putin mówi swoim że ZSRR wyzwolił Europę i Ruscy mu wierzą. Wierzenia mają stałe od lat.
Jakie wierzenia ma Polak co do filmów i historii to nawet Ruskiego dziwi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.