Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Akcja - ratowanie kotka
~Rato-wnick niezalogowany
19 kwietnia 2015r. o 2:05
~klucz-nick napisał(a): super Nowogrodziec OSP tylko jak jedziecie do remizy po wezwaniu syreny swoimi autami to pamiętajcie że są jeszcze inni użytkownicy dróg i piesi,bo to widziałem jakiś czas temu to zgroza jak się poruszają nasi bohaterzy. :)


Tej, cebulo internetwowa. Jutro do kosciolka na 12-stą idz i wyspowiadaj sie z tego co napisales. Mysle ze daleko nie masz, moze proboszcz kropidlem Ci zapoda wodą po tej twojej nie mytej tlustej pustej lepetynie. Chlopaki wkladaja serce w to co robia, podczas gdy ty pierdzisz w przezarty przez wszy krzeslo i ogladasz komorowskiego w TVNie. I zmien ten nick, bo skarpetami wieje. Jak koguty wieja, to pierwsze co robisz o ile masz prawo jazdy, to usuwasz zapyzialy tylek z drogi, panimajesz?????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rato-wnick niezalogowany
19 kwietnia 2015r. o 2:05
~klucz-nick napisał(a): super Nowogrodziec OSP tylko jak jedziecie do remizy po wezwaniu syreny swoimi autami to pamiętajcie że są jeszcze inni użytkownicy dróg i piesi,bo to widziałem jakiś czas temu to zgroza jak się poruszają nasi bohaterzy. :)


Tej, cebulo internetwowa. Jutro do kosciolka na 12-stą idz i wyspowiadaj sie z tego co napisales. Mysle ze daleko nie masz, moze proboszcz kropidlem Ci zapoda wodą po tej twojej nie mytej tlustej pustej lepetynie. Chlopaki wkladaja serce w to co robia, podczas gdy ty pierdzisz w przezarty przez wszy krzeslo i ogladasz komorowskiego w TVNie. I zmien ten nick, bo skarpetami wieje. Jak koguty wieja, to pierwsze co robisz o ile masz prawo jazdy, to usuwasz zapyzialy tylek z drogi, panimajesz?????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 kwietnia 2015r. o 13:22
skorn napisał(a): Wstyd pisać o takich durnotach.


Dla ciebie to wstyd a ja się ciesze , ze w razie takiego przypadku wiem , że mogę liczyć na naszą straż pożarna, bo właśnie dzięki Bolec info się o tym dowiedziałam !! Strażacy jesteście wielcy :))))))))))))))))))))))))))) . Dzięki wam można odzyskać wiarę w ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
20 kwietnia 2015r. o 13:52
~Rato-wnick napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): super Nowogrodziec OSP tylko jak jedziecie do remizy po wezwaniu syreny swoimi autami to pamiętajcie że są jeszcze inni użytkownicy dróg i piesi,bo to widziałem jakiś czas temu to zgroza jak się poruszają nasi bohaterzy. :)


Tej, cebulo internetwowa. Jutro do kosciolka na 12-stą idz i wyspowiadaj sie z tego co napisales. Mysle ze daleko nie masz, moze proboszcz kropidlem Ci zapoda wodą po tej twojej nie mytej tlustej pustej lepetynie. Chlopaki wkladaja serce w to co robia, podczas gdy ty pierdzisz w przezarty przez wszy krzeslo i ogladasz komorowskiego w TVNie. I zmien ten nick, bo skarpetami wieje. Jak koguty wieja, to pierwsze co robisz o ile masz prawo jazdy, to usuwasz zapyzialy tylek z drogi, panimajesz?????????
stwierdzam po twojej wypowiedzi że jesteś ...em,już pisałem że mam wszystkie kategorie i jeżdzę przepisowo.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
20 kwietnia 2015r. o 14:05
~klucz-nick napisał(a):
~Rato-wnick napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): super Nowogrodziec OSP tylko jak jedziecie do remizy po wezwaniu syreny swoimi autami to pamiętajcie że są jeszcze inni użytkownicy dróg i piesi,bo to widziałem jakiś czas temu to zgroza jak się poruszają nasi bohaterzy. :)


Tej, cebulo internetwowa. Jutro do kosciolka na 12-stą idz i wyspowiadaj sie z tego co napisales. Mysle ze daleko nie masz, moze proboszcz kropidlem Ci zapoda wodą po tej twojej nie mytej tlustej pustej lepetynie. Chlopaki wkladaja serce w to co robia, podczas gdy ty pierdzisz w przezarty przez wszy krzeslo i ogladasz komorowskiego w TVNie. I zmien ten nick, bo skarpetami wieje. Jak koguty wieja, to pierwsze co robisz o ile masz prawo jazdy, to usuwasz zapyzialy tylek z drogi, panimajesz?????????
stwierdzam po twojej wypowiedzi że jesteś ...em,już pisałem że mam wszystkie kategorie i jeżdzę przepisowo.
dlatego w-k-u-r-w-i-a mnie jak strażaczek co ma prawko kilka miesięcy jedzie swoim autem łamiąc przepisy wyprzedza w miejscu nie dozwolonym na pasach rozganiając pieszych ,wyglądał jakby popuścił w majty,uśmiałem się, ale już tym na pasach nie było do śmiechu,.niestety nie głosuje na komorowskiego i nie oglądam tvn,a do kościoła nie chodze,. :P jeszcze raz tak pojedziesz to ci szybę w-y-p-i-e-r-d-o-l-e,bohaterze.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
20 kwietnia 2015r. o 19:10
I jak to zwykle w róznych tematach - musiały się wkraść standardowe osoby ,np.skorn ,któremu nic sie nie podoba.
Oraz zawitała polityka i media .
Standardowo ,z fajnej akcji wyszła na forum pyskówka i obrażanie się,dlatego otwarcie po raz kolejsny stwierdzam ,że sam portal sięga dna :(

Znam i szanuje osoby,które go tworzą,lub niektórych bolecnautów ,ale poziom dyskusji zwykle odpycha od czytania :(

Skorn: kiedykolwiek miałes zwierzaka ? Pomijam rybki,czy inne szynszyle ,bo one w takie tarapaty jak ten koteł sie raczej nie wpakują.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
20 kwietnia 2015r. o 19:23
hemi napisał(a): I jak to zwykle w róznych tematach - musiały się wkraść standardowe osoby ,np.skorn ,któremu nic sie nie podoba.
Oraz zawitała polityka i media .
Standardowo ,z fajnej akcji wyszła na forum pyskówka i obrażanie się,dlatego otwarcie po raz kolejsny stwierdzam ,że sam portal sięga dna :(

To nie portal sięga dna tylko ludzie, którym wiecznie coś nie pasuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 kwietnia 2015r. o 21:53
nie OTAKE wypowiedzi ludzie walensy walczyli.(otake marka tel ewizora) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza