Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowotwór - wymiana informacji

2945
Mgosia
20 kwietnia 2015r. o 9:18
Tak sprawdziłam , dotarłam do ludzi , którzy brali i biorą B17.
Dlatego załozyłam ten temat, żeby ludzie pisali o sprawdzonych metodach na dany typ raka, nie tych napotkanych . To samo tyczy się lekarzy i ich zaangażowania , są tacy z powołania i nie , a chyba chodzi nam o to , żeby dotrzeć do tych, dla których najważniejsze jest zdrowie pacjenta. Czy aż tak trudno to zrozumieć ? Nie jeden naciął się i został oszukany i chyba dobrze by było gdyby ostrzegł innych. Wiadomo , że są sprawy , których nie da się przeskoczyć , ani pominąć, jedną z nich jest śmierć, ale czasami można przedłużyć życie o kilka miesięcy i znacznie poprawić jego jakość .
Czasami warto zapytać zanim wysunie się wnioski !
Piszesz o dobrym szpitalu i o to właśnie chodzi , piszesz o "cudownych" dietach, to też jest to , każdy ma jakieś doświadczenie i chyba warto , żeby się nim podzielił .
No chyba, że ma innych gdzieś i woli wszystko zachować dla siebie z myślą, mi było trudno , to i inni niech tak mają .

Jeśli nie potrzebujecie informacji od innych , temat jest zbędny to przynajmniej niech nie służy do kłótni , bo każdy kto choć otarł się o raka wie , że nerwy wcale nie są mu potrzebne.

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 kwietnia 2015r. o 9:29
GosiaM napisał(a): Tak sprawdziłam , dotarłam do ludzi , którzy brali i biorą B17.
Dlatego załozyłam ten temat, żeby ludzie pisali o sprawdzonych metodach na dany typ raka, nie tych napotkanych . To samo tyczy się lekarzy i ich zaangażowania , są tacy z powołania i nie , a chyba chodzi nam o to , żeby dotrzeć do tych, dla których najważniejsze jest zdrowie pacjenta. Czy aż tak trudno to zrozumieć ? Nie jeden naciął się i został oszukany i chyba dobrze by było gdyby ostrzegł innych. Wiadomo , że są sprawy , których nie da się przeskoczyć , ani pominąć, jedną z nich jest śmierć, ale czasami można przedłużyć życie o kilka miesięcy i znacznie poprawić jego jakość .
Czasami warto zapytać zanim wysunie się wnioski !
Piszesz o dobrym szpitalu i o to właśnie chodzi , piszesz o "cudownych" dietach, to też jest to , każdy ma jakieś doświadczenie i chyba warto , żeby się nim podzielił .
No chyba, że ma innych gdzieś i woli wszystko zachować dla siebie z myślą, mi było trudno , to i inni niech tak mają .

Jeśli nie potrzebujecie informacji od innych , temat jest zbędny to przynajmniej niech nie służy do kłótni , bo każdy kto choć otarł się o raka wie , że nerwy wcale nie są mu potrzebne.

Czyli twierdzisz że ci ludzie zrezygnowali z chemioterapii, radioterapii, chirurgii, leczenia biologicznego ( w przypadku czerniaka podaje się leki czynne biologicznie). Leczyli się tylko witaminą b17 z Meksyku i ozdrowieli. Tak??? To gdzie są te przypadki udokumentowane - co stoi na przeszkodzie tej meksykańskiej klinice przeprowadzić takowe badania i zalegalizować i opatentować ten lek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie niezalogowany
20 kwietnia 2015r. o 9:38
Poruszacie zbyt poważne tematy.Jeden czyjś wpis o zastosowaniu jakiegoś specyfiku lub nie zastosowaniu może zakończyć czyjeś zycie.Nie wszystko jednakowo na każdego działa.UWAZAJCIE z tymi informacjami,nazwami leków, witamin ,lekarzami.NIE MACIE PRAWA PISAĆ,ŻE NAJLEPSZY ( np)
TO LEKARZ Z sOSNOWCA A NAJGORSZY TO TEN Z wROCŁAWIA. Bardzo igracie z losem.Chyba za bardzo !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 kwietnia 2015r. o 9:44
Współczuję Gosi, rozumiem jej obecne działanie, ale ni śmieszy mnie jej pozorna troska o innych. Widać jednak Ona musi żyć w złudzeniu, że "gdyby", "jakby", "w innych okolicznościach" itp, to tragiczna historia Pawła przebiegłaby inaczej, a jej Ukochany Mąż byłby teraz przy niej. Nie dochodzi do niej, że ZAWSZE jest tak, jak ma być. Trauma po stracie najbliższej osoby różnie się objawia. Najczęściej jednak właśnie "gdybaniem". Biedna, nie rozumie, że Paweł odszedł bezpowrotnie, a Ona ma żyć i być. I to z zadaniem, jak najszybszego odejścia od zdarzeń z przeszłości. Utworzenie tego tematu, dawanie innym porad, sugestii czy danych lekarzy, leków, środków, to tylko dalsza część jej "gdybania", a utwierdzanie Jej, że robi coś dobrego poprzez stworzenie tematu o nowotworach, bardziej Jej szkodzi niż pomaga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 kwietnia 2015r. o 10:09
Ja Gosi też współczuję - wiem co ta choroba robi z psychiką, ale nie mogę się zgodzić na to, żeby wypisywać nie podparte naukowymi dowodami cud metody na leczenie raka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 kwietnia 2015r. o 10:16
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a): Panno i Ty Gosiu... Ten temat, to temat, który nic nie wnosi. ...


Pierdolisz farmazony Antoś :)

Nie każdy 217....Piotrze jest Antosiem ... :P
Ja w tym temacie wypowiadałem sie wprawdzie (N.A.) dziękujac akurat Gosi za założenie tematu....
Pozdrawiam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 kwietnia 2015r. o 10:21
Niezłe i rzeczowe forum dotyczące chorób onkologicznych. Polecam. http://www.forum-onkologiczne.com.pl/forum/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ne niezalogowany
20 kwietnia 2015r. o 10:28
~ napisał(a): Ja Gosi też współczuję - wiem co ta choroba robi z psychiką, ale nie mogę się zgodzić na to, żeby wypisywać nie podparte naukowymi dowodami cud metody na leczenie raka.


Gdyby istniał taki cud Paweł by żył ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego