Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rosjanie na cmentarzu im. Kutuzowa
~ niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 21:55
Virgo napisał(a):
falco napisał(a):
kiedyś było widoczne kto jest zalogowany a od długiego czasu jest to niewidoczne ...
jak widzę jest to na rękę adminowi


Mnie się wydaje ,że obecne rozwiązanie jest lepsze. Bo pomyśl - dlaczego jakiś troll ma widzieć ,że jestem akurat na portalu ? Durni nie brakuje .A tak , spokojnie piszesz , kiedy chcesz i masz ochotę>pozdr.


Co to za trollica virgo jest na portalu czyjaś ty pipa jaka mondra sama durna ?? ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 22:00
Rosjanie odwiedzili groby swoich rodaków, mi to nie przeszkadza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 kwietnia 2015r. o 22:04
być może ale jak widzę niektórzy wiedząc że nie widzę w Rosji samego zła już mi przypisują niektóre posty...
nawiasem mówiąc w niczym mi to nie przeszkadza bo lubię Rosjan...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 22:12
To jest nas dwóch.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 22:14
Jak widać mało to kogo obeszło Ty najwięcej o tym piszesz....... Nawet fotki pokazują że zainteresowanie było żadne.... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
23 kwietnia 2015r. o 22:17
~koral napisał(a): To jest nas dwóch.


A ja to co ?? Trzecia !!

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 kwietnia 2015r. o 23:37
Virgo napisał(a): A może Polacy powinni solidaryzować się z Rosjanami właśnie w takich akcjach ?

Dlaczego mamy solidaryzować sie z narodem, który wierzy, że wojna zaczęła się w 1941? Takie samo zakłamanie za sprawą propagandy jak na Ukrainie.


Dopisane 23.04.2015r. o godz. 23:37:

http://wmeritum.pl/rosjanie-odpowiedzieli-na-apel-ipn-zrobimy-wam-drugi-katyn/

tak nas kochają

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
23 kwietnia 2015r. o 23:51
Skorn, Polacy i Rosjanie są podobni, przecież tylko Polacy rządzili na Kremlu :D :D

Ja tam do Rosjan nic nie mam, dla mnie są ok.
Mam dużo znajomych w Rosji i nigdy do mnie nic złego nie powiedzieli i nic mi złego nie zrobili.

Są honorowi i mają swoje zasady.
Zawsze powtarzam żebyśmy nie narzucali naszego sposobu myślenia innym, bo gdyby tak myśleli jak my, to ich historia państwa wyglądałaby podobnie.

Rosja jest naszym sąsiadem i jest mocarstwem, dlatego dla nas lepiej z nimi mieć dobre stosunki.
Dzisiejsza Rosja to nie CCCP i ludzie tam inaczej myślą.
I najważniejsze; Rosja w żaden sposób nie zagraża Polsce.




Dopisane 23.04.2015r. o godz. 23:51:

Virgo napisał(a):
~koral napisał(a): To jest nas dwóch.


A ja to co ?? Trzecia !!


:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza