Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rosjanie na cmentarzu im. Kutuzowa
10114
#alter nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 10:35
Godna pogardy putino-ruska propaganda nie zasługuje na szacunek.


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 10:51
Bo widzisz Kajtek , Kolega Alterowicz , to piąta kolumna żydobanksterów z eurokołchozu. To oni płacą Alterowiczowi dwa zyle , jak mawia Klucznik , z każdy głupi post.
Chyba sobie wstawię motto : Stop Agresive Obama. Bo to przecież Putler zbombardował zubożonym uranem Irak , Libię , Jugosławię , Wietnam a teraz Syrię i Irak .

Dobra idę do roboty. Klapki z oczu trzeba sobie sciągnąć samemu. Nikt tego za Was nie zrobi.
Nara :)


Dopisane 24.04.2015r. o godz. 10:51:

Iran z Irakiem zawsze mi się mylą , tak jak Białoruś z Ukrainą :D Ale i tak jest nieźle , bo gdzieś wyczytałem , że hamerykańscy licealiści uważają , że Kilimandżaro jest gdzieś w Alpach :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 kwietnia 2015r. o 12:17
~mir.ko napisał(a):
skorn napisał(a): Fakty sa takie, że Rosja Polakami gardzi, czy robi to władza czy zwykli ludzie, jest bez znaczenia, bo ludzie wybieraja władzę. Przykłady podałem w poprzednim poście.


czyli polacy i ukraińcy to przyjaciele, skoro nasza władza stoi za nimi murem.


Dla mnie Ukraincy to tacy sami "przyjaciele" jak Rosjanie. Polska władza nazywa przyjaciółmi tych, którzy jej w danym momencie pasują.


Dopisane 24.04.2015r. o godz. 12:17:

Tzn. jak UE rozkaże. Bo Polska gra teraz tak, jak chce Bruksela.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agrafka 77 niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 12:38
Byli u mnie w sklepie na zakupach bardzo mili i przyjaźni ludzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 12:44
Putin też jest taki milutki.


Dopisane 24.04.2015r. o godz. 12:44:

Też jest taki przyjazny.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 12:49
połowa rosjan chyba nie popiera jego polityki, ale samego ocenia pozytywnie. to coś jak u nas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 12:56
mir.ko napisał(a): połowa rosjan chyba nie popiera jego polityki, ale samego ocenia pozytywnie. to coś jak u nas


Wszystko dzięki propagandzie i wycinaniu opozycji.

Można być miłym, a robić swoje. Putin tak robi i jego nacjonaliści, tylko naiwniacy się nabierają, o czym przemawiają fakty. :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 19:11
alter napisał(a):

Można być miłym, a robić swoje. Putin tak robi i jego nacjonaliści, tylko naiwniacy się nabierają, o czym przemawiają fakty. :)

ty nie jestes naiwny tylko gloopi, nudzisz tymi swoimi faktami, ktorych tutaj nie przedstawiasz, rypnij jakim faktem bo faktem jest to, ze 86% rosjan popiera putina, nie tylko ja go popieram ale i za nasza zachodnia granica polowa dawnego ddr-u go popiera, wszyscy lewacy na swiecie go popieraja, wiec przestan tu pitolic o faktach. cooperacje chyba ze smiechu sie posikaja jak wyczytaja te twoje wypierdki faktowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.