Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PRACA W NIEMCZECH BEZ JĘZYKA LIPSK

~ niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 18:57
Masakra co za temat, gdzie moderator? Przecież to jest sprawa do zgłoszenia na policję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 19:45
~ napisał(a): Masakra co za temat, gdzie moderator? Przecież to jest sprawa do zgłoszenia na policję.

a gdzie Ty masz tą masakrę ?? MASAKRA :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
24 kwietnia 2015r. o 21:00
~ napisał(a): Jest prosta zasada - za załatwienie pracy nigdy się nie płaci. Pomijam już to że jest to przestępstwo.


gdzie tu widzisz przestepstwo....
to nie jest caritas polska!!!



Dopisane 24.04.2015r. o godz. 21:00:

OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
25 kwietnia 2015r. o 8:57
~BC napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
koehl napisał(a): nikt nikogo nie zmusza do pracy zostalo jedno miejsce,jak komus nie pasuje to niech robi w boleslawcu,albo siedzi na bezrobotnym.
Komentarze prosze zostawic dla siebie,a jak ktos ma jakies pytania odnosnie pracy jest podany telefon i prosze dzwonic.Dopisane 23.04.2015r. o godz. 21:03:
~klucz-nick napisał(a): ja nie pracuje na strefie mam super lekką pracę w PL za 1309 ale euro i co weekend jestem w domu.gdyby ta twoja oferta była na ręke 1300e i lekka robota to sam bym się do ciebie zgłosił jeszcze niemiecki znam komunikatywnie.powodzenia ci życzę w znalezieniu chętnych.


troche sie gubisz w swoich wypowiedziach,bo wczesnie napisales ze najnisza krajowa to 1600 euro netto na reke,a sam niby pracujesz za 1300 i to z dobra znajomoscia jezyka...
Wiec prosze Cie nie pograzaj sie dalej!!!
napisałem że jestem zatrudniony w PL czyli nie zarobie w e czytaj ze zrozumieniem przeliczyłem moje zł na e,pracuje jako kierowca już rozumiesz nie wymądrzam się i nie pogrążam już ci napisałem że sam bym podjął tą prace,ale kasy za mało 3300 to nie dla mnie tyle to u kumpla na budowie mogę zarobić tylko się natyrać muszę powodzenia.


Weź już się gościu nie kompromituj i złóż do swojego dostawcy internetu pismo o odcięcie internetu, bo obserwuje Twoje wypowiedzi od jakiegoś czasu i nadajesz sie tylko do okopania gęby. Typowy, śmierdzący cebulą polak. Jeśli nie masz nic ciekawego, wnoszącego do dyskusji do dodania, to się zamknij i omiń temat szerokim łukiem. Co za chory kraj, chorzy ludzie. Pozdrawiam i życzę powodzenia osobom, które skuszą się na wyjazd (lepsze 1200 euro niż 1200 zł w Polsce).
obserwować to możesz jak trawa rośnie,jak chcesz mnie okopać to podaj miejsce i godz tylko żebyś nie stchórzył bo już paru tu takich kozaków było,jak mogę się kompromitować skoro mam prace i odradzam pracę w niemiec za 3300 zł tj poniżej godności narodowej :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
25 kwietnia 2015r. o 9:01
koehl napisał(a):
~ napisał(a): Jest prosta zasada - za załatwienie pracy nigdy się nie płaci. Pomijam już to że jest to przestępstwo.


gdzie tu widzisz przestepstwo....
to nie jest caritas polska!!!
Dopisane 24.04.2015r. o godz. 21:00:OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE!!!
nikt się do roboty nie zgłosił :P i majty pełne ze strachu przed policją :P można też do PIP zgłosić stawkę :P Qrwa 3300 zł na magazynie w niemczech zgroza normalne niewolnictwo. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
25 kwietnia 2015r. o 9:09
~klucz-nick napisał(a):
koehl napisał(a):
~ napisał(a): Jest prosta zasada - za załatwienie pracy nigdy się nie płaci. Pomijam już to że jest to przestępstwo.


gdzie tu widzisz przestepstwo....
to nie jest caritas polska!!!
Dopisane 24.04.2015r. o godz. 21:00:OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE!!!
nikt się do roboty nie zgłosił :P i majty pełne ze strachu przed policją :P można też do PIP zgłosić stawkę :P Qrwa 3300 zł na magazynie w niemczech zgroza normalne niewolnictwo. :P


gdzie jest napisane,ze 3300...
napisalem,ze ogloszenie nieaktualne,czyli komplet!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
25 kwietnia 2015r. o 9:27
~klucz-nick napisał(a):
...ale kasy za mało 3300 to nie dla mnie tyle to u kumpla na budowie mogę zarobić tylko się natyrać muszę powodzenia.

Nie wiem na jakiej budowie zarobisz 3300zł chyba, że będziesz tyrał po 12 godzin 6 dni w tygodniu to może i tyle wyjdzie ale i tak w ogóle nie będziesz przebywał w domu to na to samo wyjdzie pracować na budowie czy wyjechać za granice. Nie wiem po ile jest euro ale zakładam, że około 4zł więc 1200 euro razy 4zł to 4800 czyli całkiem nieźle a tym bardziej z zakwaterowaniem i zjazd co dwa tygodnie, niektórzy jadą na miesiąc, dwa albo więcej. Wiadomo, że z tego co zarobisz część odejdzie na życie ale z tego co się w Pl zarobi też trzeba żyć a ceny w porównaniu do naszych zarobków wysokie. W pracy za granicą widzę jeden minus rozłąkę z rodziną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
25 kwietnia 2015r. o 9:40
lia napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
...ale kasy za mało 3300 to nie dla mnie tyle to u kumpla na budowie mogę zarobić tylko się natyrać muszę powodzenia.

Nie wiem na jakiej budowie zarobisz 3300zł chyba, że będziesz tyrał po 12 godzin 6 dni w tygodniu to może i tyle wyjdzie ale i tak w ogóle nie będziesz przebywał w domu to na to samo wyjdzie pracować na budowie czy wyjechać za granice. Nie wiem po ile jest euro ale zakładam, że około 4zł więc 1200 euro razy 4zł to 4800 czyli całkiem nieźle a tym bardziej z zakwaterowaniem i zjazd co dwa tygodnie, niektórzy jadą na miesiąc, dwa albo więcej. Wiadomo, że z tego co zarobisz część odejdzie na życie ale z tego co się w Pl zarobi też trzeba żyć a ceny w porównaniu do naszych zarobków wysokie. W pracy za granicą widzę jeden minus rozłąkę z rodziną
godząc się na takie stawki w niemiec za pół roku zepsujecie rodacy rynek pracy w niemiec i praca będzie za 600 e w tym magazynie, :P bo to ciągle więcej od 1250zł Qrwa ale rozumowanie ?? dno i wodorosty. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.