Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

ZESPÓL POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW pomóżcie

~celina niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 23:18
czy ktoś coś wie , która z Was ma takową chorobę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2015r. o 12:27
http://www.forumginekologiczne.pl/artykul/zespol-policystycznych-jajnikow-informacje-dla-pacjentek/209.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~j niezalogowany
25 kwietnia 2015r. o 20:39
mam - idź do dr Chomy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jajniczka niezalogowany
25 kwietnia 2015r. o 22:11
Co znaczy "pomóżcie"? Mam oddać Ci swoje jajniki? Idź do lekarza ginekologa i jego poproś o pomoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2015r. o 22:33
Nie wiem ile masz lat, ale jeśli chcesz mieć dzieci to jak najszybciej zgłoś się do dobrego ginekologa. Niestety wielu z nich lekceważy ten problem. Tak było w moim przypadku. Od lat skarżyłam się na objawy-nieregularne miesiączki, przybieranie na wadze, nadmierne owłosienie. Przez lata nikt nie zrobił mi nawet usg, żadnych badań hormonalnych.Kilka lat temu zaczęliśmy się starać o dziecko, dopiero wtedy lekarz zrobił mi USG- okazało się że to PCOS. Potem badania hormonalne, wizyta u endokrynologa, leczenie przez głupich lekarzy najpierw przez 2 lata z przerwami tabletkami anty, potem metformina. Niestety choroba jest bardzo zaawansowana. Mi nic już nie pomoże, straciłam nadzieję na dziecko. Mam nadzieję, że Ty zadziałasz szybciej. Najważniejszy jest dobry lekarz. Stanowczo odradzam dr Horbanowicz z Piaskowej. Kobieta nie ma zielonego pojęcia o chorobie. Ja wciąż szukam dobrego lekarza, ale tutaj to chyba nierealne. Ostatnio poznałam dziewczynę, która też ma PCOS - sześć lat starali się o dziecko i wreszcie się udało. Ona przez prawie rok przed zajściem w ciążę stosowała dietę o niskim indeksie glikemicznym w połączeniu z leczeniem metforminą. Ponoć dieta jest tu najważniejsza, nawet jak nie ma się nadwagi. Ja już raczej nie zdążę, bo niedługo kończę 41 lat, moje jajniki są na wygaśnięciu ale jeśli Ty pragniesz dziecka to warto spróbować. Życzę powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jolka niezalogowany
26 kwietnia 2015r. o 10:26
mi się udało jak zaczełam diete i cwiczenia wszystko sie przestawilo hormonalnie i mam dziecko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
26 kwietnia 2015r. o 11:15
Dziewczyny tylko Wroclaw i dalej.nasi lekarze w ogole sie nie ksztalca.zacznijcue id dr Jarosza Wroclaw,dr.Gizler,dr.Myszczyszyn.Ale to wszystko Wroclaw.Jesli komus bardzo zalezy to Pozna Warszawa.Polecam forum babyboom tam dziewczyny sa z roznych miast i poleca lekarza.A Ty 40 latko nie trac nadzieji i zawalcz kichana raz jeszcze:) powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jajnik niezalogowany
26 kwietnia 2015r. o 11:25
Tak na pocieszenie,ja także mam policystyczne jajniki.W odpowiednim momencie trafiłam do doktora CHomy.Miałam zbadane hormony,dopasowane leki anty,dieta,aeorik,siłka i dzieki temu mam 2 dzieci,ale problem z nadwagą i nadmiernym owłosieniem nie zniknął.Niestety z tym będę zyć do końca swych dni ;(
Trzeba walczyć i wierzyć w to,że będzie dobrze.Zyczę wytrwalości!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.